ثبت رکورد جدید ارتفاع توسط مرسدس یونیماگ

  1. یکشنبه ۶ بهمن ۹۸ ساعت ۱۴:۰۳ (۳ سال،۸ ماه قبل)
ثبت رکورد جدید ارتفاع توسط مرسدس یونیماگ
به گزارش فرانگر

برای افرادی که ماجراجویی در طبیعت و یافتن مکان های بکر و دست نخورده را دوست دارند آفرود گزینه ای هیجان انگیز محسوب می شود. البته رفتن به مکان هایی که جذاب و دوست داشتنی بوده و درعین حال مسیر سختی هم دارند تنها مهارت راننده و رانندگی در آفرود مهم نیست بلکه باید خودرویی مناسب هم در اختیار داشته باشید. برای محققان و رانندگان تیمی در شیلی، این فقط یک کار روزمره است. خوشبختانه آن ها برای کار خود از هیولایی به نام مرسدس بنز یونیماگ استفاده می کنند!

یونیماگ ها در محیط های نظامی، آفرودی، علمی و موتور اسپورت بکار گرفته می شوند. این خودروها از قوای محرکه منعطف و شاسی های متنوع برای برآورده کردن نیازهای گوناگون مشتریان سود می برند.

ثبت رکورد جدید ارتفاع توسط مرسدس یونیماگ

این دو یونیماگی که مشاهده می کنید به دومین آتش فشان مرتفع دنیا در شیلی صعود کرده اند تا تیم ویژه ی در نظر گرفته شده بتوانند واحدهای رادیویی اضطراری را در کمپ های گوناگون کوه آتش فشانی نصب کنند. به عنوان مرتفع ترین آتش فشان فعال روی زمین، موافقیم که نصب این واحدهای رادیویی بسیار مهم و حیاتی بوده است. پس از نصب آخرین رادیو در ارتفاع ۶۱۰۰ متری، وظیفه بعدی این تیم ثبت رکورد جدید برای مرتفع ترین مکانی بوده که یک خودروی چرخ دار توانسته به آن برسد. یکی از این یونیماگ ها توانسته به ارتفاع ۶۶۹۴ متری رفته و رکورد قابل توجهی را به نام خود ثبت کند.

ثبت رکورد جدید ارتفاع توسط مرسدس یونیماگ

بخش تراک های ویژه مرسدس بنز این دو یونیماگ U۵۰۲۳ را در اختیار تیم یاد شده گذاشته تا با آن بتوانند به ارتفاعات مذکور صعود کنند. لاستیک های ویژه، وینچ و پانل های بدنه اصلاح شده که دارای تکنولوژی بالانس مرکز ثقل متغیر هستند توسط مهندسان موزه یونیماگ و دیگر بخش ها توسعه یافته اند. مدیر تیم اعزامی به آتش فشان موجود در شیلی گفته هر دو خودرو به لطف ترکیبی عالی از تکنولوژی های منحصربه فرد و قابل اطمینان، به راحتی از صخره ها و مسیرهای سخت عبور کرده اند. تاکنون هیچ تیمی در دنیا با دو تراک قوی و به صورت هم زمان نتوانسته به چنین ارتفاعی صعود کند. یک تیر و دو نشان!

ثبت رکورد جدید ارتفاع توسط مرسدس یونیماگ

برچسب هاآفرود اخبار رکورد مرسدس یونیماگ
همرسانی نوشتار: