اولین تصاویر جاسوسی از مرسدس SL رودستر ۲۰۲۱ جدید

  1. یکشنبه ۶ بهمن ۹۸ ساعت ۱۲:۰۳ (۴ سال،۵ ماه قبل)
اولین تصاویر جاسوسی از مرسدس SL رودستر 2021 جدید
به گزارش فرانگر

برای اولین بار تصاویر جاسوسی نسل جدید مرسدس بنز SL منتشر شد. این خودرو به دنبال یادآوری خاطرات خوش گذشته است.

این تصاویر در مکانی با مشخصات نامعلوم ثبت شده و البته شاهد ویرایش قابل توجه تصاویر هستیم. علیرغم اینکه SL ۲۰۲۱ از پوشش های کامل بدنه استفاده کرده اما می توانیم برخی عناصر طراحی کلیدی آن را تشخیص دهیم. به نظر می رسد استایل خودرو شلوغی کمتری در مقایسه با نسل قبلی داشته و از خطوط شیک و منظم و زوایای نرم در آن استفاده شده است.

اولین تصاویر جاسوسی از مرسدس SL رودستر 2021 جدید

همان گونه که قبلاً گفته شده، توسعه نسل جدید مرسدس SL توسط AMG انجام می شود زیرا ژرمن ها می خواهند این خودرو اسپورت تر از نسل های پیشین خود باشد. توبیاس موئرز رئیس مرسدس-ای ام جی با اشاره به این نکته اظهار داشته است: “این خودرو ترکیبی عالی از دینامیک سواری و راحتی را ارائه خواهد کرد زیرا SL به نوعی یک کروزر است.”

انتظار می رود نسل جدید مرسدس SL از همان پلتفرم اسپورت ماژولار آلومینیومی نسل بعدی AMG GT استفاده کند. البته به احتمال زیاد این دو خودرو تنها به اشتراک پلتفرم بسنده نخواهند کرد.

اولین تصاویر جاسوسی از مرسدس SL رودستر 2021 جدید

SL جدید دوباره از سقف پارچه ای تا شونده استفاده خواهد کرد و سقف سخت نسل های اخیر را کنار خواهد گذاشت. این امر قطعاً باعث کاهش وزن شده و تناسبات بصری بهتری را به ارمغان می آورد. انتظار داریم کابین نیز پیکربندی ۲+۲ داشته باشد و صندلی های عقب آن که کوچک تر خواهند بود بر فضای کابین بیفزایند.

اما پیشرانه های این خودرو نیز نسخه های ۶ و ۸ سیلندر بنزینی الکتریکی شده تشکیل خواهد شد و مدل پایه SL ۴۵۰ از همان پیشرانه ۶ سیلندر ۳ لیتری هیبریدی ملایم ۳۶۲ اسبی بکار رفته در دیگر محصولات این برند استفاده کند.

نسخه های ۸ سیلندر از نوع ۴ لیتری توئین توربوی AMG با قدرت های متنوع خواهند بود و انتظار داریم نسخه SL ۶۳ قدرت ۶۳۰ اسب بخاری داشته باشد. ظاهراً مرسدس در حال برنامه ریزی برای تولید مدل SL ۷۳ به عنوان هیولای پلاگین هیبریدی پرچم دار است که قدرت ترکیبی ۸۰۵ اسب بخاری خواهد داشت. شاید هم سیستم چهار چرخ محرک به صورت یک آپشن ارائه شود ولی احتمال عرضه پیشرانه ۱۲ سیلندر بسیار پایین است.

اولین تصاویر جاسوسی از مرسدس SL رودستر 2021 جدید

برچسب هااخبار تصاویر غیررسمی/جاسوسی جدید رودستر مرسدس SL-class




همرسانی نوشتار: