طراحی پشت آمپرهای سوپرا توسط ب ام و!

  1. یکشنبه ۶ بهمن ۹۸ ساعت ۰۷:۱۶ (۴ سال،۴ ماه قبل)
طراحی پشت آمپرهای سوپرا توسط ب‌ام‌و!
به گزارش فرانگر

قطعاً همه ی شما به خوبی از وجه اشتراک بسیار زیاد جدیدترین نسل تویوتا سوپرا A۹۰ با نسل جدید ب ام و Z۴ آگاه هستید. این دو خودرو از پلتفرم و پیشرانه ۶ سیلندر مشترکی استفاده می کنند و البته برخی جزئیات دیگر و پیشرانه ۴ سیلندر آن ها هم مشترک است. به نظر می رسد رابطه سوپرای ژاپنی با باواریایی ها قوی تر از این ها بوده زیرا موتور ترند حداقل یک قطعه دیگر در سوپرا با ریشه ی آلمانی را پیدا کرده است.

ما درباره کل پشت آمپرهای دیجیتالی سوپرا شامل خودش و دیگر بخش ها شامل گرافیک صفحه نمایش، آیکن منوها و… صحبت می کنیم. موتور ترند می گوید این پشت آمپرها توسط شرکت دیزاین ورکس که زیرمجموعه گروه ب ام و می باشد طراحی شده اند.

طراحی پشت آمپرهای سوپرا توسط ب ام و!

طراحی پشت آمپرهای سوپرا توسط ب ام و!

طراحی پشت آمپرهای سوپرا توسط ب ام و!

دیزاین ورکس در بخش هایی همچون هوافضا، قطار و الکترونیک حضور داشته و ب ام و تنها مشتری آن در صنعت خودروست. این شرکت خلاق بیش از ۲۰ سال است که با کمپانی جان دییر کار می کند و به ایسوس در تولید برخی از لپ تاپ های گیمینگ کمک کرده است. این شرکت همچنین با نورث فیس همکاری دارد اما خب همان گونه که گفتیم ب ام و البته تویوتا تنها مشتریان خودرویی آن هستند.

البته اینکه صفحه نمایش ۸.۸ اینچی سوپرا، ب ام و تر از تویوتاست خیلی سورپرایز کننده نیست زیرا این دو خودرو در زیر پوست خود بسیار شبیه هستند. همین داستان درباره نسل بعدی ۸۶ هم صدق خواهد کرد زیرا ارزان ترین خودروی اسپورت تویوتا بار دیگر اشتراک زیادی با سوبارو BRZ خواهد داشت. همچنین احتمال دارد خودروی جدید MR۲ نیز با کمک خودروساز دیگری متولد شود.

supra

طراحی پشت آمپرهای سوپرا توسط ب ام و!

جدای از همکاری با دیگر کمپانی ها برای کاهش هزینه ها و سرعت بخشیدن به فرایند تولید و توسعه، این برند ژاپنی در حال کار روی یک پرچم دار پرفورمنس کاملاً تویوتایی است. این هایپرکار با قدرت حدود ۱۰۰۰ اسب بخار تولید خواهد شد. اخیراً هم شاهد معرفی GR یاریس الهام گرفته از رالی بوده ایم که تلاش های تویوتا در زمینه تولید نسخه های پرفورمنس محصولات خود را برجسته می کند.

برچسب هااخبار تویوتا سوپرا طراحی داخلی
همرسانی نوشتار: