دومین محصول بوگاتی چه ویژگی هایی خواهد داشت؟

  1. شنبه ۵ بهمن ۹۸ ساعت ۱۴:۰۲ (۴ سال،۵ ماه قبل)
دومین محصول بوگاتی چه ویژگی‌هایی خواهد داشت؟
به گزارش فرانگر

بوگاتی هنوز تولید دومین محصول خود در کنار شیرون را به صورت رسمی تائید نکرده اما با توجه به آنچه استفان وینکلمن مدیرعامل این کمپانی در مصاحبه با اتوکار اعلام کرده، ظاهراً بوگاتی به تولید چنین محصولی به صورت جدی فکر می کند.

از وینکلمن درباره احتمال کار روی محصولی کاملاً جدید پرسیده شده ولی وینکلمن پاسخ مثبت قطعی را نداده است. البته او به جزئیات چنین خودرویی در صورت تولید اشاره کرده است.

دومین محصول بوگاتی چه ویژگی هایی خواهد داشت؟

او گفته است:

اگر بخواهیم درباره دومین محصول بوگاتی صحبت کنیم من متقاعد خواهم شد که مجبور نیستیم خودرویی فقط برای آخر هفته تولید کنیم. این خودرو باید به صورت روزمره هم مورد استفاده قرار گیرد. این خودرو باید شکل و مأموریت متفاوتی در مقایسه با شیرون داشته باشد. اگر ما خودرویی خارج از بخش هایپر اسپورت ها بسازیم واضح است که این محصول در جهت مدل های ۱۶ سیلندر نخواهد بود. از نظر من الکتریکی سازی روش خوبی خواهد بود.

گفته می شود دومین محصول بوگاتی احتمالاً یک سدان چهار درب لوکس یا یک شاسی بلند خواهد بود. طبق گفته وینکلمن، آینده این خودرو به طور گسترده ای به تعهد گروه فولکس واگن به تولید محصول جدید بوگاتی بستگی دارد زیرا این برند فروش بسیار محدودی دارد.

دومین محصول بوگاتی چه ویژگی هایی خواهد داشت؟

وینکلمن افزوده است:

برای ما فرصت خوبی وجود داشته و ما باید برنده باشیم؛ اما من همچنین می بینیم گروه بزرگی همچون فولکس واگن اولویت های زیادی دارد. فولکس در میانه تحول الکتریکی قرار داشته و باید تصمیم بگیرد سرمایه خود را کجا صرف کند. دومین محصول ما به معنی دو برابر یا بیشتر شدن ابعاد کمپانی است. واضح است که ما نیازمند تعهد ۱۰۰ درصدی از طرف همه هستیم و تنها متقاعد شدن من کافی نیست!

اگرچه استفاده از پلتفرم کنونی محصولات فولکس واگن توسط بوگاتی برای کاهش هزینه ها منطقی به نظر می رسد اما وینکلمن گفته چنین موضوعی در نظر گرفته نخواهد شد چراکه پرفورمنس بوگاتی با چنین کاری منافات دارد.

برچسب هااخبار
همرسانی نوشتار: