انتشار تیزر شاسی بلند مفهومی و جدید کیا

  1. شنبه ۵ بهمن ۹۸ ساعت ۱۱:۰۱ (۴ سال،۵ ماه قبل)
انتشار تیزر شاسی‌بلند مفهومی و جدید کیا
به گزارش فرانگر

کیا به صورت رسمی از شاسی بلند مفهومی جدیدی در نمایشگاه خودروی هند رونمایی خواهد کرد.

این خودرو پیش نمایشی از محصولی تولیدی برای بازار هند بوده و از استایل مدرن و اسپورتی برخوردار می باشد. از جمله ویژگی های محصول جدید کیا می توان به جلوپنجره دماغه ببری، چراغ های LED نازک و ورودی های هوای بزرگ اشاره کرد.

کاپوت عضلانی، آینه های کوچک، گلگیرهای پف کرده، چراغ های خاص عقب، دستگیره های درب پاپ آپ، ارتفاع زیاد از سطح زمین و رینگ های بزرگ هم باعث شده اند ظاهری ورزشی برای این خودروی مفهومی ایجاد شود. نیازی به گفتن نیست که نسخه تولیدی به طور قابل توجهی تعدیل خواهد شد. احتمالاً در فصل تابستان شاهد رونمایی نسخه تولیدی این شاسی بلند خواهیم بود.

انتشار تیزر شاسی بلند مفهومی و جدید کیا

این خودروساز کره ای قبلاً در حال تست یک شاسی بلند که با کد QYi شناخته می شود دیده شده است. این خودرو بر پایه همان معماری هیوندای Venue تولید شده است. محصول هیوندای در هند طول/عرض/ارتفاع به ترتیب ۴۰۳۶/۱۷۷۰/۱۶۰۵ میلی متری دارد. گفته می شود طول این خودرو در هند زیر ۴ متر خواهد بود و فاصله بین محوری آن نسبت به هیوندای کمی کاهش خواهد یافت.

طراحی کابین شاسی بلند جدید کیا احتمالاً مشابه مدل های سلتوس و Venue خواهد بود و در آن ویژگی هایی همچون صفحه لمسی، سیستم تهویه مطبوع خودکار، شارژ بی سیم گوشی، سانروف، صندلی های گرم شونده و… دیده خواهند شد.

احتمالاً پیشرانه های این خودرو نیز با Venue مشترک خواهند بود و دو نمونه ۱ لیتری توربو و ۱.۲ لیتری تنفس طبیعی جزو گزینه های در دسترس خواهند بود. شاید پیشرانه ۱.۵ لیتری دیزلی سلتوس هم در این خودرو نصب شود. دو گیربکس ۶ سرعته دستی و ۷ سرعته دوکلاچه هم در دسترس خریداران خواهند بود.

برچسب هااخبار تیزر جدید شاسی بلند کانسپت
همرسانی نوشتار: