پیست تست خودروها در نمایشگاه ژنو ۲۰۲۰

  1. شنبه ۵ بهمن ۹۸ ساعت ۰۸:۲۵ (۴ سال،۴ ماه قبل)
پیست تست خودروها در نمایشگاه ژنو 2020
به گزارش فرانگر

خودروسازان مشهور زیادی قید حضور در نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۲۰ را زده اند اما متصدیان برگزاری این رویداد مهم به دنبال افزایش جذابیت های آن هستند و یکی از ایده های جالب نیز ساخت پیست تست داخل نمایشگاه با طول ۴۵۶ متر می باشد.

این پیست در سالن ۷ نمایشگاه ژنو واقع شده است. در مرکز پیست جدید یاد شده سالن VIP ویژه ای قرار می گیرد که غذا و نوشیدنی را به بازدیدکنندگان عرضه می کند و البته به عنوان فضایی برای فرار از فضای شلوغ اطراف غرفه ها عمل می کند.

حداقل ۴۸ خودرو از ۱۵ خودروساز در این پیست حضور پیدا خواهند کرد. از جمله خودروسازان حاضر در پیست جدید ژنو می توان به Aiways، آئودی، ب ام و، دی اس، هوندا، هیوندای، کیا، مرسدس بنز، پورشه، رنو، سئات، اشکودا، اسمارت، تویوتا و فولکس واگن اشاره کرد. بازدیدکنندگان قادر خواهند بود از سه دور نشستن پشت فرمان خودروی انتخابی لذت ببرند.

پیست تست خودروها در نمایشگاه ژنو 2020

حدود ۱۱ هزار سواری اکتشافی در زمان برگزاری این نمایشگاه انجام خواهد شد. انتظار می رود حدود ۶۰۰ هزار نفر از نمایشگاه ژنو ۲۰۲۰ بازدید کنند اما رزرو حضور در پیست تست نمایشگاه با استفاده از برنامه موبایلی ویژه این رویداد خودرویی صورت می گیرد.

پیست تست خودروها در نمایشگاه ژنو 2020

از جمله خودروسازانی که در نمایشگاه امسال غایب هستند می توان به پژو، اوپل و لامبورگینی اشاره کرد. شاید سیتروئن هم به ژنو نیاید.

همچون همیشه مجله پدال نیز با جدیدترین اخبار روز دنیای خودرو و پوشش کامل رویدادهای خودرویی سراسر جهان همچون نمایشگاه ژنو ۲۰۲۰ در خدمت شما عزیزان خواهد بود.

برچسب ها۲۰۲۰ اخبار نمایشگاه ژنو
همرسانی نوشتار: