قیمت و مشخصات بیوک انکور GX مدل ۲۰۲۰

  1. جمعه ۴ بهمن ۹۸ ساعت ۱۷:۰۱ (۴ سال،۵ ماه قبل)
بیوک انکور
به گزارش فرانگر

بیوک در می ۲۰۱۹ از انکور GX بازار آمریکا رونمایی کرد و حالا جزئیات مربوط به قیمت و مشخصات کراس اووری که پایین تر از مدل انویژن قرار می گیرد منتشر شده است. کار اند درایور می گوید مدل پایه این خودرو قیمت ۲۵۰۹۵ دلاری برای نسخه دیفرانسیل جلوی Preferred خواهد داشت. این مدل از پیشرانه ۱.۲ لیتری توربو و گیربکس CVT استفاده کرده اما با پرداخت ۳۹۵ دلار بیشتر می توان به پیشرانه ۳ سیلندر ۱.۳ لیتری با قدرت ۱۵۵ اسب بخار دست یافت.

درحالی که همه ی نسخه های انکور GX به صورت استاندارد با طراحی دیفرانسیل جلو عرضه می شوند اما مشتریان می توانند جدیدترین کراس اوور بیوک را با سیستم چهار چرخ محرک ۲ هزار دلاری انتخاب کنند. شایان ذکر است تمامی نسخه های چهار چرخ محرک انکور GX دارای پیشرانه قوی تر و گیربکس ۹ سرعته اتوماتیک خواهند بود.

بیوک انکور

قیمت مدل رده میانی Select از ۲۶۶۹۵ دلار شروع می شود و برای خرید نسخه پرچم دار Essence باید ۲۹۴۹۵ دلار پرداخت کنید. هر سه نسخه این خودرو را می توان با پکیج اسپورت تورینگ سفارش داد که قیمت ۶۵۰ دلاری داشته و شامل برخی تغییرات ظاهری است. در تریم پایه می توان پکیج ایمنی ۱۸۱۵ دلاری را انتخاب کرد که شامل هشدار نقاط کور، هشدار ترافیک پشتی و دستیار پارک عقب است. این پکیج همچنین شامل مواردی مثل درب پشتی برقی، استارت از راه دور، صندلی برقی راننده و صندلی های جلوی گرم شونده می باشد.

بیوک انکور

دو تریم گران تر با پکیج تجربه بیوک ۱۹۹۵ دلاری در دسترس هستند که دارای تجهیزاتی همچون دوربین ۳۶۰ درجه، ناوبری، مونروف برقی و رینگ های جدید می باشد. اگر پول بیشتری دارید می توانید پکیج تکنولوژی پیشرفته با بهای ۲۴۴۵ دلاری را هم انتخاب کنید که شامل کروز کنترل تطبیقی، هدآپ دیسپلی، دوربین ۳۶۰ درجه، دستیار پارک عقب، درب پشتی برقی و ناوبری است.

بیوک انکور

این خودرو گران تر از انکور ساده با بهای ۲۳۲۰۰ دلاری بوده و البته در مقایسه با رقبایی همچون مزدا CX-۳ (قیمت ۲۰۳۹۰ دلار) و CX-۳۰ (قیمت ۲۱۹۰۰ دلار) هزینه بر می باشد. این خودرو همچنین گران تر از تازه واردهایی مثل کیا سلتوس و هیوندای کناست.

قیمت و مشخصات بیوک انکور GX مدل 2020

قیمت و مشخصات بیوک انکور GX مدل 2020

قیمت و مشخصات بیوک انکور GX مدل 2020

برچسب ها۲۰۲۰ اخبار قیمت کراس اوور
همرسانی نوشتار: