احتمال معرفی آلفارومئو جیولیا GTA با قدرت ۶۲۰ اسب بخار!

  1. جمعه ۴ بهمن ۹۸ ساعت ۰۹:۲۸ (۴ سال،۶ ماه قبل)
2018 Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
به گزارش فرانگر

همین چند روز پیش بود که برخی رسانه ها خبر از برنامه های احتمالی آلفارومئو برای معرفی محصولی جدید در ماه ژوئن دادند. یک خبرگزاری ایتالیایی درباره احتمال معرفی کراس اووری کوچک برای قرار گرفتن در جایگاه پایین تر از توناله و استلویو خبری را منتشر کرده است. البته حالا به نظر می رسد محصول جدید این خودروساز می تواند بر پایه جیولیا شکل بگیرد و نسخه ای داغ تر از آن باشد.

در واقع آلفارومئو ظاهراً به دنبال احیای مدل GTA است تا آن را بالاتر از نسخه کوادروفولیو قرار دهد. بجای حضور در جمع خانواده، این نسخه جدید محصولی تولید محدود برای بازارهای اروپایی خواهد بود. منابع مطلع می گویند هنوز مشخص نیست که آیا این محصول پرچم دار در آمریکای شمالی هم عرضه خواهد شد یا خیر.

در این خبر ادعا شده قدرت خودرو از ۵۰۵ اسب بخار در جیولیا کوادروفولیو به ۶۲۰ اسب بخار خواهد رسید. هنوز گشتاور این خودرو مشخص نشده اما انتظار می رود این رقم هم از ۵۰۰ نیوتون متر مدل کنونی به رقمی بالاتر برسد.

2018 Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio

اما خبر بد برای طرفداران گیربکس دستی اینکه جیولیا GTA ظاهراً تنها با گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک ZF تولید خواهد شد. هنوز مشخص نیست که آیا این خودرو از نوع دیفرانسیل عقب است یا چهار چرخ محرک اما گفته می شود وزن GTA کاهش خواهد یافت. ظاهراً این خودرو ۲۰ کیلوگرم سبک تر از جیولیا کوادروفولیوی مجهز به گیربکس دستی خواهد بود.

احتمال معرفی آلفارومئو جیولیا GTA با قدرت 620 اسب بخار!

اگر این اخبار به واقعیت تبدیل شوند ما ۲۴ ژوئن با آلفارومئو جیولیا GTA در رویدادی ویژه که در میلان برگزار می شود آشنا خواهیم شد.

به روزرسانی: بخش های ایتالیا و فرانسه آلفارومئو در مصاحبه با رسانه ها این گونه خبرها را رد کرده و اعلام کردند چنین برنامه ای برای گرامیداشت یک صد و دهمین سالگرد تأسیس برند آلفارومئو وجود ندارد.

برچسب هااخبار اسپرت سدان
همرسانی نوشتار: