جایگزین سیتروئن C۴ کاکتوس چه ویژگی هایی خواهد داشت؟

  1. جمعه ۴ بهمن ۹۸ ساعت ۰۸:۰۲ (۳ سال،۱۰ ماه قبل)
جایگزین سیتروئن C4 کاکتوس چه ویژگی‌هایی خواهد داشت؟
به گزارش فرانگر

سیتروئن C۴ تا آنجایی که ما می دانیم دیگر پس از نسل کنونی تولید نخواهد شد. این را خاویر پژو مدیر تولید شرکت در تابستان سال پیش اعلام کرده بود.

البته این به معنی عدم حضور سیتروئن در این کلاس خودرویی نخواهد بود. هنوز مشخص نیست که خودروی جدید سیتروئن آیا نام C۴ کاکتوس را حفظ خواهد کرد یا خیر اما واقعیت این است که باید منتظر جانشین این هاچبک تا حدی عجیب باشیم.

این تصاویر جاسوسی ثابت می کنند که یک پروتوتایپ با ابعاد مشابه در حال تست در شمال اروپا و در دمای بسیار پایین بوده است.

جایگزین سیتروئن C4 کاکتوس چه ویژگی هایی خواهد داشت؟

این خودرو دارای نمای جلوی خاص سیتروئن و درب پشتی پف کرده بوده و البته این طراحی به خاطر استفاده از پوشش های پلاستیکی بوده است. خط سقف خودرو پس از ستون های B کمی خم شده و خود خودرو ارتفاع مناسبی از سطح زمین دارد. البته تفاوت های کلیدی نسبت به C۴ کاکتوس دیده می شود که واضح ترین آن ها استایل یک کراس اوور است.

عکاسان صنعتی ادعا می کنند این پروتوتایپ ابعاد مشابه نیسان جوک داشته و بنابراین انتظار نداریم این خودرو نسبت به C۴ کاکتوس رشد ابعاد داشته باشد. به این ترتیب محصول جدید سیتروئن به مصاف کراس اوورهای ساب کامپکتی همچون رنو کپچر، اوپل موکا ایکس، فورد پوما و پژو ۲۰۰۸ خواهد رفت.

جایگزین سیتروئن C4 کاکتوس چه ویژگی هایی خواهد داشت؟

جانشین این خودرو از همان پلتفرم بکار رفته در ۲۰۰۸، دی اس ۳ کراس بک و دیگر محصولات گروه پژو-سیتروئن استفاده خواهد کرد. درباره قوای محرکه نیز همین موضوع صادق است. قبلاً تولید نسخه الکتریکی چنین محصولی تائید شده و اگر شرایط مشابه ۲۰۰۸ الکتریکی باشد بنابراین خودروی جدید سیتروئن دارای پیشرانه الکتریکی ۱۳۶ اسبی و باتری ۵۰ کیلووات ساعتی خواهد بود.

شاسی بلند بدون آلایندگی پژو با یک بار شارژ مسافت ۳۱۰ کیلومتری را طی می کند. شارژ سنتی باتری ۷.۵ ساعت طول می کشد اما در صورت استفاده از شارژر سریع می توان تا ۸۰ درصد باتری را در نیم ساعت شارژ کرد. انتظار می رود کراس اوور ساب کامپکت سیتروئن در ماه های آینده ظاهر شود.

برچسب هااخبار تصاویر غیررسمی/جاسوسی جدید کراس اوور
همرسانی نوشتار: