یورش ژرمن ها به مقر میتسوبیشی به خاطر تقلب آلایندگی!

  1. جمعه ۴ بهمن ۹۸ ساعت ۰۷:۰۲ (۳ سال،۸ ماه قبل)
یورش ژرمن‌ها به مقر میتسوبیشی به خاطر تقلب آلایندگی!
به گزارش فرانگر

دادستان های آلمان به خاطر احتمال وجود دستگاه های تقلب در برخی از محصولات دیزلی به دفاتر میتسوبیشی یورش بردند.

این بازرسی ها روی پیشرانه های ۴ سیلندر ۱.۶ و ۲.۲ لیتری دیزلی یورو ۵ و ۶ تمرکز داشته و مقامات این کشور از مالکان خودروهای مجهز به این پیشرانه ها خواسته اند تا با پلیس تماس بگیرند.

رویترز به نقل از دفتر دادستانی فرانکفورت گفته که مقامات این کشور به ۱۰ دفتر میتسوبیشی در آلمان از جمله در فرانکفورت، هانوفر، رگنسبورگ و… رفته اند.

یورش ژرمن ها به مقر میتسوبیشی به خاطر تقلب آلایندگی!

سه دفتر از مقرهای میتسوبیشی به کانتیننتال تعلق دارند و گفته شده این شرکت با دادستانی همکاری کامل دارد. مقامات این کشور اروپایی همچنین در حال بازرسی از اعضای هیئت مدیره، برخی نمایندگی های میتسوبیشی و دو تأمین کننده خودرویی هستند.

یورش ژرمن ها به مقر میتسوبیشی به خاطر تقلب آلایندگی!

دادستان ها بدون اشاره به جزئیات بیشتر اظهار داشته اند: “ظن مجهز بودن این پیشرانه ها به دستگاه به اصطلاح خاموشی وجود دارد.” این دستگاه های خاموشی برای ایجاد تقلب در دستگاه های آلایندگی طراحی شده اند به گونه ای که یک خودرو در شرایط غیر از تست و در دنیای واقعی می تواند تا ۴۰ برابر نیتروژن اکسید بیشتری نسبت به حد مجاز تولید کند.

یورش ژرمن ها به مقر میتسوبیشی به خاطر تقلب آلایندگی!

میتسوبیشی جدیدترین خودروسازی است که به خاطر تقلب آلایندگی مورد اتهام قرار می گیرد. در سال ۲۰۱۵ بود که فولکس واگن اذعان کرد نرم افزار غیرقانونی را در حدود ۱۱ میلیون خودروی دیزلی نصب نموده و این خودروها در شرایط واقعی آلایندگی بسیار بیشتری نسبت به شرایط تست داشته اند.

میتسوبیشی از سال ۲۰۱۶ تاکنون بخشی از اتحاد رنو-نیسان می باشد.

برچسب هااخبار دیزلی
همرسانی نوشتار: