احتمال تولید هوندا E تایپ R وجود دارد

  1. پنجشنبه ۳ بهمن ۹۸ ساعت ۱۳:۰۲ (۴ سال،۵ ماه قبل)
احتمال تولید هوندا E تایپ R وجود دارد
به گزارش فرانگر

اکثر ما انتظار داشتیم هوندا به تولید نسخه پرفورمنس و سریع تر از خودروی الکتریکی E با پسوند تایپ R واکنش سرد و سختی نشان دهد اما ژاپنی ها به طور سورپرایز کننده ای از این درخواست استقبال کرده اند.

تاپ گیر با دستیار مدیر پروژه هوندا E در زمان معرفی این خودرو صحبت کرده است. وقتی تاپ گیر درباره تولید هوندا E تایپ R پرسیده پاسخ دریافتی مثبت تر از حد انتظار بوده است.

احتمال تولید هوندا E تایپ R وجود دارد

تاکاهیرو شینیا گفته است:

خب این یک پلتفرم جدید است و پیشرانه و لاستیک ها می توانند قدرت بیشتری را تحمل کنند.

او در حال باز کردن درب اولین هاچبک الکتریکی هوندا گفته است:

چیزی که می توانم بگویم این است که ما تایپ R را دوست داریم زیر این خودرویی الهام بخش برای برند ماست. ما به عنوان یک مهندس می خواهیم نسخه تایپ R تمامی محصولات خود را بسازیم اما این موضوع به مشتریان بستگی دارد که از چنین مدل هایی استقبال کنند یا خیر.

کوهئی هیتومی مدیر پروژه این خودرو نیز قبلاً گفته بود که تایپ R به هوندا E راه نخواهد یافت. فهمیدن اینکه چرا هوندا آماده تولید نسخه پرفورمنس این خودرو نیست سخت نبوده زیرا این برند هنوز از وجود بازاری مناسب برای چنین خودرویی مطمئن نشده است.

احتمال تولید هوندا E تایپ R وجود دارد

البته تا زمان تصمیم گیری قطعی درباره تولید چنین مدلی باید گفت نسخه استاندارد این هاچبک الکتریکی با دو قدرت ۱۳۴ و ۱۵۲ اسب بخاری عرضه خواهد شد. هوندا E طبق گفته ها شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ۸.۳ ثانیه ای خواهد داشت. به این مورد باید تنظیمات پیشرانه و دیفرانسیل عقب، سیستم تعلیق کاملاً مستقل و سواری جذاب را اشاره کرد.

احتمال تولید هوندا E تایپ R وجود دارد

هر دو مدل با یک مجموعه باتری ۳۵.۵ کیلووات ساعتی استفاده خواهند کرد و با یک بار شارژ حداکثر برد ۲۲۰ کیلومتری خواهند داشت. البته شاید این یکی جزو ناامیدکننده ترین ویژگی های هاچبک دوستی داشتنی هوندا باشد.

احتمال تولید هوندا E تایپ R وجود دارد

شینیا همچنین اعلام کرده هوندا قبلاً در حال کار روی نسخه ای سطح بالاتر از E بوده است. او گفته است:

شما چنین خودرویی را که تایپ R نیست احتمالاً در سال های آینده خواهید دید.

آیا معنی گفته های او تولید مدلی مثل تایپ S یا Si یا چیزی شبیه آن است؟ فقط زمان پاسخ این سوال را خواهد داد.

برچسب هااخبار الکتریکی جدید هاچ بک هوندا E
همرسانی نوشتار: