قیمت گذاری فولکس واگن اطلس کراس اسپرت، در میانهٔ رقبا

  1. چهارشنبه ۲ بهمن ۹۸ ساعت ۱۶:۰۲ (۴ سال،۴ ماه قبل)
قیمت‌گذاری فولکس‌واگن اطلس کراس اسپرت، در میانهٔ رقبا
به گزارش فرانگر

اطلس کراس اسپرت نسخه ای کوچک تر، شیک تر و کوپه مانند از کراس اوور فول سایز فولکس واگن اطلس است که چندی پیش معرفی شد و تا قبل از پایان ماه مارس امسال راهی نمایندگی های فروش در ایالات متحده می شود. حال فولکس واگن لیست قیمت تیپ های مختلف این کراس اوور میان سایز را اعلام کرده است. اطلس کراس اسپرت در هشت تیپ گوناگون با دو پیشرانهٔ مختلف و انتقال قدرت دیفرانسیل جلو یا چهارچرخ محرک به بازار عرضه می شود.

پیشرانه های این ماشین با اطلس فول سایز مشترک هستند که این یعنی موتور اول آن یک واحد ۲ لیتری چهار سیلندر توربو با ۲۳۵ اسب بخار قدرت و موتور دوم یک نمونهٔ ۳.۶ لیتری VR۶ با ۲۷۶ اسب بخار قدرت است. نیروی هردوی این موتورها توسط یک گیربکس هشت سرعتهٔ اتوماتیک در حالت عادی به چرخ های جلو منتقل می شود اما برای هردو موتور سامانهٔ چهارچرخ محرک هم قابل سفارش خواهد بود.

قیمت گذاری فولکس واگن اطلس کراس اسپرت، در میانهٔ رقبا

قیمت اطلس کراس اسپرت در تیپ پایهٔ S از ۳۱,۵۶۵ دلار آغاز می شود که هرچند از رقبای کره ای یعنی هیوندای سانتافه و کیا سورنتو گران تر است اما از رقبای ژاپنی مثل نیسان مورانو و هوندا پاسپورت قیمت پایهٔ کمتری دارد. گران ترین تیپ اطلس کراس اسپرت نیز تیپ پریمیوم R-Line با پیشرانهٔ VR۶ است که قیمت آن از ۵۰,۸۱۵ دلار آغاز می شود. این تیپ و تیپ پریمیوم به صورت استاندارد به سامانهٔ چهارچرخ محرک مجهز هستند اما در دیگر تیپ ها این سامانه با قیمت ۱۹۰۰ دلار قابل سفارش خواهد بود.

قیمت گذاری فولکس واگن اطلس کراس اسپرت، در میانهٔ رقبا

هر هشت تیپ اطلس کراس اسپرت با پیشرانهٔ چهار سیلندر قابل خریداری هستند اما پیشرانهٔ VR۶ برای دو تیپ پایینی S و SE ارائه نمی شود؛ بنابراین کسانی که خواهان موتور شش سیلندر هستند باید حداقل ۳۸,۳۶۵ دلار برای تیپ SE Tech پرداخت کنند. همچنین هرچند همان طور که گفته شد این کراس اوور آلمانی تا قبل از پایان ماه مارس راهی نمایندگی های فروش می شود اما تیپ های R-Line آن کمی دیرتر برای فروش ارائه خواهند شد.

قیمت گذاری فولکس واگن اطلس کراس اسپرت، در میانهٔ رقبا

فولکس واگن دو پکیج سفارشی بنام های V۶ Twoing و پانورامیک سانروف را هم برای اطلس کراس اسپرت ارائه کرده است. هردوی این پکیج ها فقط برای دو تیپ SE Tech شش سیلندر و SE Tech R-Line شش سیلندر قابل سفارش هستند. پکیج اولی (پکیج بکسل) با قیمت ۵۵۰ دلار، قلاب تریلر کارخانه ای و آلترناتور قوی تر را به همراه دارد و پکیج دوم که برای سفارش آن باید ۱۲۰۰ دلار پرداخت کرد، شامل سانروف پانورامیک با باز و بسته شدن و حرکت کشویی برقی می شود.

مقایسهٔ قیمت پایهٔ فولکس واگن اطلس کراس اسپرت با رقبا

کراس اوور

قیمت پایه

هیوندای سانتافه26,995 دلار
کیا سورنتو27,735 دلار
شورلت بلیزر29,995 دلار
جی ام سی آکادیا30,995 دلار
اطلس کراس اسپرت31,565 دلار
نیسان مورانو32,625 دلار
هوندا پاسپورت33,085 دلار

برچسب هافولکس اطلس قیمت کراس اوور
همرسانی نوشتار: