افشای قدرت مدل های GTI، GTD، GTE و R نسل هشتم فولکس واگن گلف

  1. چهارشنبه ۲ بهمن ۹۸ ساعت ۱۰:۰۲ (۴ سال،۵ ماه قبل)
افشای قدرت مدل‌های GTI، GTD، GTE و R نسل هشتم فولکس‌واگن گلف
به گزارش فرانگر

فولکس واگن در مخفی نگه داشتن نسخه های پرفورمنس نسل هشتم گلف ضعیف عمل کرده است زیرا بعد از افشای تصویری از بخش عقبی گلف GTI، حالا نیز تصویری افشا شده که قدرت تمام نسخه های عملکردی گلف جدید را نشان می دهد. در این تصویر قدرت مدل های GTI، GTI TCR، GTE، GTD و R به کیلووات ذکر شده است. ضعیف ترین عضو این جمع، مدل دیزلی GTD است که ۲۰۰ اسب بخار قدرت دارد و بعد از آن هم نسخهٔ پلاگین هیبریدی GTE با ۲۴۵ اسب بخار قدرت قرار می گیرد.

گلف GTI نیز مثل برادر پلاگین هیبریدی خود ۲۴۵ اسب بخار قدرت دارد اما این مدل مشهور نسخهٔ قوی تر و اسپرت تری بنام GTI TCR هم دارد که قدرت آن ۳۰۰ اسب بخار ذکر شده است. بالاتر از همهٔ این ها اما گلف R چهارچرخ محرک قرار می گیرد که ۳۳۳ اسب بخار قدرت خواهد داشت. اگر این عدد صحیح باشد یعنی گلف R جدید ۲۳ اسب بخار قدرت بیشتری نسبت به نسل کنونی دارد. با وجود این قدرت، برخی شایعات اولیهٔ که به استفاده از موتور ۲.۵ لیتری پنج سیلندر آئودی اسپرت با ۴۰۰ اسب بخار قدرت در گلف R جدید اشاره کرده بودند دور از انتظار به نظر می رسد.

افشای قدرت مدل های GTI، GTD، GTE و R نسل هشتم فولکس واگن گلف

بااین حال، هرچند نسل جدید گلف R به عنوان پرچم دار خانوادهٔ این هاچ بک محبوب خیلی قوی تر از نسل قبلی نیست اما پیشرفت های تکنولوژیکی آن باعث خواهد شد بسیار سریع تر از سلف خود باشد. گلف R جدید احتمالاً در فستیوال سرعت گودوود امسال در ماه جولای رونمایی خواهد شد درحالی که انتظار می رود گلف GTI یک ماه زودتر در نمایشگاه ژنو در ماه مارس معرفی گردد.

افشای قدرت مدل های GTI، GTD، GTE و R نسل هشتم فولکس واگن گلف

برچسب هااخبار اسپرت فولکس گلف هاچ بک
همرسانی نوشتار: