تسلا به دنبال تولید خودرویی کوچک تر از مدل ۳

  1. چهارشنبه ۲ بهمن ۹۸ ساعت ۰۸:۰۲ (۴ سال،۵ ماه قبل)
تسلا به دنبال تولید خودرویی کوچک‌تر از مدل 3
به گزارش فرانگر

اگر همیشه به این فکر می کنید که سبد محصولات تسلا تا چه حد ظرفیت پذیرایی از خودروهای جدید را دارد پس تنها نیستید. پاسخ این سوال هم می تواند حداقل یک خودروی بیشتر باشد.

جدای از ۴ خودروی اصلی و حیاتی، تسلا در سال های اخیر برنامه های خود برای تولید رودستر جدید، کامیون و سایبرتراک را اعلام کرده است. حالا به نظر می رسد این خودروساز آمریکایی به دنبال توسعه محصولی جدید است که در جایگاهی پایین تر از مدل ۳ و مدل Y قرار خواهد گرفت.

تسلا به دنبال تولید خودرویی کوچک تر از مدل 3

این رندر که اخیراً در شبکه های مجازی منتشر شده نشان دهنده ی یک هاچبک الکتریکی جدید است که احتمالاً به دنبال شکار خودروهایی همچون شورولت بولت، نیسان لیف و فولکس واگن ID.۳ جدید می باشد. این تصویر ظاهراً از سند رسمی منتشر شده توسط تسلا برداشته شده است. تسلا در اسناد معرفی تأسیسات طراحی و مهندسی جدید خود که قرار است در چین ساخته شود این تصویر را منتشر نموده است. شاید هم این خودروی فعلاً بی نام به طور ویژه برای بازار چین طراحی شده باشد.

البته باید گفت تسلا عادت به تولید خودروها برای بازارهایی که در آمریکا عرضه نمی شوند ندارد. ولی خب ایلان ماسک همیشه به خاطر به چالش کشیدن قوانین قبلی خود شناخته شده و نمی توان دراین باره هیچ گونه پیش بینی دقیق و قاطعی را انجام داد.

با توجه به افزایش تنوع در سبد محصولات تسلا و همچنین عرضه نسخه های ارزان تر از مدل ۳، انتظار داریم چنین خودرویی تولید شود.

برچسب هااخبار
همرسانی نوشتار: