لو رفتن تصویر فولکس واگن گلف GTI جدید

  1. سه شنبه ۱ بهمن ۹۸ ساعت ۱۳:۰۲ (۴ سال،۵ ماه قبل)
لو رفتن تصویر فولکس‌واگن گلف GTI جدید
به گزارش فرانگر

یکی از مهم ترین خودروهایی که توسط فولکس واگن در سال پیش معرفی شود هشتمین نسل هاچبک پرطرفدار گلف بود و امسال هم یکی از نسخه های پرفورمنس آن یعنی گلف GTI معرفی می شود. هفته پیش تائید شد که رونمایی رسمی این خودرو در نمایشگاه ژنو ۲۰۲۰ خواهد بود اما نیازی نیست تا آن زمان منتظر بمانیم زیرا نمای عقب این خودرو در شبکه های مجازی لو رفته است.

البته ما حدس می زنیم نمای عقب این خودرو بیش از آنکه متعلق به نسخه استاندارد گلف GTI باشد به مدل داغ تر گلف GTI TCR تعلق دارد زیرا روی سقف آن اسپویلر جذابی نصب شده است. احتمالاً مدل استاندارد گلف GTI از اسپویلر ساده تری استفاده خواهد کرد تا به این ترتیب تمایز لازم بین این دو خودرو ایجاد شود.

لو رفتن تصویر فولکس واگن گلف GTI جدید

طراحی کلی این خودرو مشابه دیگر محصولات فولکس واگن بوده و شاهد تکامل مناسبی نسبت به گلف GTI قبلی هستیم. همان وجه تمایز مدل قبلی نسبت به نسخه های استاندارد در گلف GTI جدید هم دیده می شوند. البته ما درباره رینگ های این خودرو مطمئن نیستیم اما واضح است که گلف با رینگ های متنوعی در دسترس خریداران خواهد بود.

از دیگر ویژگی های خاص این خودرو می توان به دو خروجی اگزوز و دیفیوزری کوچک اشاره کرد. همچنین کاهش ارتفاع خودرو حاکی از وجود سیستم تعلیق سفت تر در خودرو می باشد. نوشته گلف همچنان زیر تکه ای سفیدرنگ در زیر لوگوی فولکس واگن پنهان بوده و به نظر می رسد لوگوی سنتی GTI قرمز هم فعلاً نصب نشده است. این موضوعی سورپرایز کننده است زیرا احتمالاً ما با پروتوتایپی پیش تولیدی روبرو هستیم که دارای قطعات تولیدی نهایی نیست.

لو رفتن تصویر فولکس واگن گلف GTI جدید

گفته می شود گلف GTI استاندارد از پیشرانه ۲ لیتری توربوی ۲۳۲ اسبی و سیستم هیبریدی ملایم استفاده خواهد کرد. این پیشرانه با یک گیربکس ۶ سرعته دستی استاندارد یا ۷ سرعته دوکلاچه سفارشی همکاری خواهد کرد؛ اما نسخه قوی تر گلف GTI TCR قدرت ۲۸۶ اسبی خواهد داشت و از تجهیزاتی همچون دیفرانسیل لغزش محدود، ترمزهای بزرگ تر، ترمزهای قوی تر و ارتفاع کمتر سود خواهد برد.

لو رفتن تصویر فولکس واگن گلف GTI جدید

هنوز مشخص نیست که آیا مدل TCR نیز به همراه GTI استاندارد در ژنو معرفی خواهد شد یا خیر اما فولکس واگن نسخه دیزلی GTD را هم به این رویداد خودرویی خواهد آورد. در ماه جولای هم مدل پرچم دار گلف R جدید با قدرت فراتر از ۳۰۰ اسب بخار معرفی خواهد شد.

برچسب هااخبار اسپرت تصاویر غیررسمی/جاسوسی جدید فولکس گلف هاچ بک
همرسانی نوشتار: