تخفیف های سخاوتمندانه شورولت برای تاهو ۲۰۲۰

  1. سه شنبه ۱ بهمن ۹۸ ساعت ۱۱:۰۱ (۴ سال،۶ ماه قبل)
شورولت تاهو
به گزارش فرانگر

نسل جدید شورولت تاهو ۲۰۲۱ تا اواخر سال جاری وارد بازار نخواهد شد. در همین اثنا شاهد ورود تاهو ۲۰۲۰ متعلق به نسل قبلی به نمایندگی ها هستیم و واضح است که این خودروساز به دنبال خلاص شدن هر چه سریع تر خود از شر تاهوهای باقی مانده می باشد. اگرچه هنوز زمان برای شورولت باقیست اما این برند اولین ماه از سال جدید میلادی را از دست نداده و تخفیف های مناسبی را برای خریداران در نظر گرفته است. تاهو ۲۰۲۰ در ماه جاری با ۳ هزار دلار تخفیف نقدی و هزار دلار جایزه خرید عرضه می شود.

البته باید به برخی موارد اشاره کنیم. افرادی که به دنبال خرید تاهو ۲۰۲۰ هستند باید دارنده کارت خرید ویژه جنرال موتورز باشند. این کارت تا سوم فوریه تاریخ انقضا دارد.

شورولت تاهو

وقتی این تخفیف ها را به ارزان ترین مدل تاهو ۲۰۲۰ یعنی ۱LS با بهای ۵۰۲۹۵ دلار اعمال شود قیمت نهایی آن به ۴۶۲۹۵ دلار خواهد رسید. مدل رده میانی ۱LT قیمت ۵۵۰۹۵ دلاری داشته درحالی که قیمت مدل پریمیر از ۶۳۹۹۵ دلار شروع می شود. شورولت جزئیات قیمتی تاهو ۲۰۲۱ جدید را اعلام نکرده اما انتظار نداریم قیمت این خودرو خیلی گران تر از نسل قبلی باشد.

شورولت تاهو

تخفیف ۴ هزار دلاری شورولت در این ماه کاملاً برجسته است اما شگفت انگیز نیست. در ماه اکتبر بود که قیمت این خودرو تا ۹۲۷۶ دلار کاهش یافت. آیا این موضوع دوباره برای تاهو رخ خواهد داد؟ فعلاً پیش بینی این امر ممکن نیست اما میزان تخفیف شورولت به میزان فروش تاهو ۲۰۲۰ باقی مانده در انبار نمایندگی ها بستگی دارد.

تخفیف های سخاوتمندانه شورولت برای تاهو 2020

تخفیف های سخاوتمندانه شورولت برای تاهو 2020

اما چرا باید فردی بجای خرید نسل جدید تاهو به دنبال نسل قبلی آن باشد؟ به خاطر اینکه همه ی افراد به خرید جدیدترین نسل یک خودرو علاقه ای نداشته و تنها به دنبال قیمتی مناسب هستند. به یاد داشته باشید که نسل قبلی تاهو جزو تواناترین شاسی بلندهای فول سایز بوده و از پیشرانه ۸ سیلندر و شاسی بدنه روی فریم سود می برد.

شورولت تاهو

همچنین شورولت باید به فکر رقابت با فورد اکسپدیشن و نیسان آرمادا هم باشد. همه ی مشتریان تاهو به این خودرو وفادار نیستند و شاید آن ها به دنبال بهترین خرید باشند. این تخفیف ۴ هزار دلاری می تواند برخی مشتریان را به نمایندگی های شورولت بکشاند.

برچسب ها۲۰۲۰ اخبار شاسی بلند شورولت تاهو قیمت
همرسانی نوشتار: