رندرهای جذابی از فیس لیفت فولکس واگن تیگوآن

  1. سه شنبه ۱ بهمن ۹۸ ساعت ۱۰:۰۱ (۴ سال،۶ ماه قبل)
رندرهای جذابی از فیس‌لیفت فولکس‌واگن تیگوآن
به گزارش فرانگر

چند روز پیش تصویری در اینستاگرام از نسخهٔ فیس لیفت شدهٔ فولکس واگن تیگوآن بدون هیچ پوششی منتشر شد. این تصویر نمایی نه چندان واضح از تغییرات ظاهری پرفروش ترین کراس اوور فولکس واگن را نشان می داد و حالا وب سایت Kolesa.ru با طراحی رندری بر اساس این تصویر سعی دارد تمام جزئیات بیرونی تیگوآن فیس لیفت را نشان دهد. این رندرهای دیجیتالی طراحی بالغ تری را برای این کراس اوور کامپکت نشان می دهد که باید دماغهٔ جذاب تر با ورودی هوای بزرگ تری در سپر داشته باشد.

این تیگوآن سفیدرنگ در این رندر از تیپ بالا ردهٔ R-Line است که این یعنی از ویژگی های اسپرتی مثل دیفیوزر عقب بزرگ تر با دو سر اگزوز در طرفین برخوردار است. اسپویلر عقب، رینگ های بزرگ تر و نشان های R-Line هم از دیگر ویژگی های منحصربه فرد این تیپ هستند. در نسخهٔ فیس لیفت شدهٔ تیگوآن دی لایت ها طراحی جدیدی خواهند داشت و مثل دیگر محصولات جدید فولکس واگن همچون توآرگ، آرتئون و گلف MK۸، احتمالاً نوشتهٔ TIGUAN در عقب خودرو زیر لوگوس فولکس واگن نقش خواهد بست.

رندرهای جذابی از فیس لیفت فولکس واگن تیگوآن

تا چند ماه آینده باید منتظر رونمایی رسمی فیس لیفت تیگوآن باشیم که احتمالاً این اتفاق در نمایشگاه ژنو رخ خواهد داد و اندکی بعد نیز فروش آن آغاز خواهد شد؛ اما علاوه بر این، طبق گزارش های قبلی، فولکس واگن قصد دارد تا آخر امسال یک پروتوتایپ نزدیک به تولید از نسخهٔ اسپرت تیگوآن R را هم معرفی کند. این نسخه که در سال ۲۰۲۱ به بازار خواهد آمد، به یک پیشرانهٔ ۲ لیتری چهار سیلندر توربو با ۳۰۰ اسب بخار قدرت مجهز خواهد بود که به یک گیربکس اتوماتیک دوکلاچه متصل می شود.

برچسب هارندر فولکس تیگوان فیس لیفت
همرسانی نوشتار: