فروش اولین کوروت استینگری ۲۰۲۰ با قیمت ۳ میلیون دلار

  1. دوشنبه ۳۰ دی ۹۸ ساعت ۱۷:۰۳ (۳ سال،۱۰ ماه قبل)
کوروت استینگری 2020
به گزارش فرانگر

دست اندرکاران برگزاری حراج برت جکسون در آریزونا اصلاً با خودروهای استثنایی بیگانه نیستند. آریزونا میزبان اولین های بسیاری بوده که از جمله آنها می توان به اولین تویوتا سوپرای تولیدی و اولین فورد موستانگ شلبی GT۵۰۰ اشاره کرد که هر دو به ترتیب به مبلغ ۲.۱ و ۱.۱ میلیون دلار فروخته شدند.

دیروز هم یک روز خاص برای این حراجی بوده و اولین شورولت کوروت استینگری پیشرانه وسط با قیمت فوق العاده چشمگیر ۳ میلیون دلار فروخته شده است.

کوروت استینگری 2020

درست همانند اولین سوپرا و موستانگ شلبی GT۵۰۰، عواید حاصل از فروش اولین کوروت پیشرانه وسط به کارهای عام المنفعه اختصاص می یابد. ۳ میلیون دلار یاد شده به صندوق کودکان دیترویتی اختصاص می یابد که هدف از تأسیس آن بهبود کیفیت مدارس دیترویت است.

کوروت استینگری 2020

اما اولین کوروت کوپه ۲۰۲۰ چه چیزهایی دارد؟ مالک این خودرو جدای از پز دادن به دیگران درباره تصاحب اولین کوروت پیشرانه وسط صاحب تریم ۳LT شده که تمامی آپشن های در دسترس را دارد. این خودرو با رنگ قرمز بدنه، صندلی های مشکی و تریم قرمز، کمربندهای ایمنی قرمز رنگ، پانل سقف جداشدنی و اسپویلر عقب تولید شده است. اولین کوروت پیشرانه وسط همچنین به ضبط کننده داده های پرفورمنس و پکیج Z۵۱ مجهز است.

کوروت استینگری 2020

برنده این حراجی همچنین در صورت تمایل می تواند خودروی خود را از کارخانه تولید کوروت در بولینگ گرین کنتاکی تحویل بگیرد. مالک اولین کوروت پیشرانه وسط همچنین در یک تور جذاب در موزه کوروت شرکت خواهد کرد.

کوروت استینگری 2020

اما طبق بیانیه ی منتشر شده توسط جنرال موتورز، برنده این حراجی ریک هندریک مؤسس شرکت هندریک است. خود او گفته است:

من سرسخت ترین دوستدار کوروت در دنیا هستم. از شورولت و برت جکسون تشکر می کنم زیرا آنها همواره به خیریه کمک می کنند.

برچسب هااخبار جدید حراج شورولت کوروت
همرسانی نوشتار:پربازدیدترین های هفته