فراخوان تویوتا و لکسس به خاطر مشکل پمپ سوخت

  1. دوشنبه ۳۰ دی ۹۸ ساعت ۰۸:۰۴ (۴ سال،۴ ماه قبل)
فراخوان تویوتا و لکسس به خاطر مشکل پمپ سوخت
به گزارش فرانگر

تویوتا در حال فراخوان حدود ۷۰۰ هزار خودرو در آمریکا به خاطر مشکل پمپ سوخت است.

این خودروساز ژاپنی می گوید برخی از محصولات خود و لکسس با مدل های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ دارای پمپ سوختی هستند که شاید در کارکرد خود دچار مشکل شود. دلیل ایجاد مشکل در پمپ سوخت این خودروها اعلام نشده اما اگر چنین اتفاقی رخ دهد شاید پیشرانه از کار بیفتد و دیگر استارت نخورد. اگر خاموش شدن پیشرانه در سرعت های بالا رخ دهد ریسک تصادف وجود خواهد داشت. همچنین به خاطر وجود مشکل در پمپ سوخت احتمال دارد چراغ ها و پیام های هشدار در پشت آمپرها روشن شوند.

فراخوان تویوتا و لکسس به خاطر مشکل پمپ سوخت

تویوتا می گوید به بررسی این مشکل ادامه داده و هنوز هم در حال اصلاح آن است. مالکان خودروهای تحت تأثیر این فراخوان با فراهم شدن زیرساخت ها به نزدیک ترین نمایندگی مجاز مراجعه خواهند کرد تا بدون پرداخت هزینه ای اقدام به تعمیر خودروی خود کنند.

فراخوان تویوتا و لکسس به خاطر مشکل پمپ سوخت

اما خودروهایی که تحت تأثیر این فراخوان قرار می گیرند عبارت اند از لکسس LS ۵۰۰، LC ۵۰۰، RC ۳۵۰، RC ۳۰۰، GS ۳۵۰، IS ۳۰۰، ES ۳۵۰، LX ۵۷۰، GX ۴۶۰، RX ۳۵۰ همگی مدل های ۲۰۱۸ تا ۲۰۱۹ و برخی مدل های سال ۲۰۱۹ لکسس NX ۳۰۰، RX ۳۵۰L و GS ۳۰۰؛ اما محصولات تویوتا هم شامل این فراخوان هستند که از جمله آن ها می توان مدل های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ کمری، ۴ رانر، هایلندر، لندکروزر، سکویا، سی نا، تاکوما، توندرا و برخی مدل های ۲۰۱۹ آوالون و کرولا را نام برد. در کل ۶۹۶ هزار دستگاه خودرو در این فراخوان شرکت خواهند کرد.

برچسب هااخبار فراخوان
همرسانی نوشتار: