فروش نزدیک به ۵ هزار دستگاهی لامبورگینی اوروس در سال ۲۰۱۹

  1. یکشنبه ۲۹ دی ۹۸ ساعت ۱۶:۰۲ (۳ سال،۱۰ ماه قبل)
فروش نزدیک به 5 هزار دستگاهی لامبورگینی اوروس در سال 2019
به گزارش فرانگر

ساخت اوروس سرمایه گذاری بسیار مطمئنی برای لامبورگینی بوده است زیرا به لطف این خودرو فروش کلی این شرکت در سال ۲۰۱۹ به ۸,۲۰۵ دستگاه رسیده است که ۴۳ درصد رشد را نسبت به سال ۲۰۱۸ نشان می دهد. لامبورگینی بیش از نیمی از این فروش را مدیون اوروس بوده است زیرا این ماشین در سال ۲۰۱۹ فروشی برابر با ۴,۶۹۶ دستگاه داشته که ۶۱ درصد از کل فروش لامبورگینی را تشکیل می دهد. این اولین سال حضور کامل اوروس در بازار بوده است زیرا اوروس از فوریهٔ سال ۲۰۱۸ به بازار آمد و تا پایان سال ۲۰۱۸ فروشی برابر با ۱,۷۶۱ دستگاه داشت.

اما از اوروس که بگذریم، لامبورگینی در سال ۲۰۱۹ تعداد ۲,۱۳۹ دستگاه اوراکان و ۱,۱۰۴ دستگاه اونتادور را هم به فروش رسانده است. در سال ۲۰۱۹ فروش این شرکت در همهٔ مناطق افزایش داشته و ۱۶۵ نمایندگی در ۵۱ کشور بازخورد مثبتی را گزارش کرده اند. ایالات متحده با فروش ۲,۳۷۴ دستگاه همچنان بزرگ ترین بازار لامبورگینی محسوب می شود و بعد از آن هم چین با ۷۷۰ دستگاه، بریتانیا با ۶۵۸ دستگاه و ژاپن با ۶۴۱ دستگاه قرار دارند. آلمان با ۵۶۲ دستگاه، خاورمیانه با ۳۸۷ دستگاه، کانادا با ۳۷۶ دستگاه و ایتالیا با ۳۷۰ دستگاه هم دیگر بازارهای بزرگ لامبورگینی در سال ۲۰۱۹ بوده اند.

فروش نزدیک به 5 هزار دستگاهی لامبورگینی اوروس در سال 2019

مدیرعامل لامبورگینی «استفانو دومنیکالی» در رابطه با فروش این شرکت در سال ۲۰۱۹ می گوید:

سال ۲۰۱۹ موفق ترین سال در تاریخ ما بود. ما افزایش فروش قابل توجه دیگری داشتیم و ظرف تنها دو سال به بیش از دو برابر فروش خود رسیده ایم. این موفقیتی است که نمی توان از آن چشم پوشی کرد. این به وضوح قدرت برند، کیفیت، پایداری محصولات و استراتژی تجاری ما را نشان می دهد. سوپر اس یووی اوروس تقریباً ۵ هزار دستگاه فروش داشته یعنی عددی که به کل فروش ما در سال ۲۰۱۸ نزدیک است. سوپراسپرت های V۱۰ و V۱۲ ما نیز با فناوری های جدید موفقیت خود در بازار را حفظ کرده اند

فروش نزدیک به 5 هزار دستگاهی لامبورگینی اوروس در سال 2019

برچسب ها۲۰۱۹ آمار فروش لامبورگینی اوروس
همرسانی نوشتار: