بهترین خودروهای سال ۲۰۲۰ با قیمت زیر ۳۰ هزار دلار

 1. شنبه ۲۸ دی ۹۸ ساعت ۱۹:۰۲ (۴ سال،۵ ماه قبل)
بهترین خودروهای سال 2020 با قیمت زیر 30 هزار دلار
به گزارش فرانگر

متوسط مبلغی که خریداران برای انتخاب خودروهای صفرکیلومتر صرف می کنند به ۳۵ هزار دلار رسیده است. البته به همان اندازه که خودروها گران تر می شوند از نظر ارزش، پرفورمنس و تکنولوژی وضعیت بهتری پیدا می کنند و بنابراین شما با در نظر گرفتن بودجه ای زیر ۳۰ هزار دلار می توانید انتخاب های خوب زیادی داشته باشید؛ و در برخی موارد حتی می توان مدل های فول یا برخی آپشن ها را نیز در دست گرفت. متأسفانه هنوز زود است که با بودجه ی زیر ۳۰ هزار دلار خودرویی الکتریکی را خرید اما اگر به دنبال خودرویی جدید هستید و نمی خواهید بیشتر از ۳۰ هزار دلار صرف کنید این لیست را حتماً در نظر بگیرید.

 • هیوندای ولوستر N

هیوندای در توسعه محصولات N خود بسیار جدی بوده و ولوستر N نمونه ای عالی از تلاش های این بخش است. این هاچبک پرفورمنس دارای پیشرانه ۴ سیلندر ۲ لیتری توربو با قدرت ۲۵۰ اسب بخار و گیربکس دستی است. قیمت خودرو از ۲۶۹۰۰ دلار شروع شده و بنابراین یکی از مناسب ترین هاچبک های بازار است.

برگه مشخصات فنی بازگو کننده کل داستان نیستند زیرا ولوستر در جاده خودرویی چسبنده بوده و از شاسی پاسخگو و خوبی سود می برد. یک آپشن وجود دارد و آن هم پکیج پرفورمنس ۲۱۰۰ دلاری است که شامل دیفرانسیل لغزش محدود، ترمزهای بزرگ تر لاستیک های تابستانی پیرلی و افزایش قدرت تا ۲۷۰ اسب بخار می باشد. با ۲۹ هزار دلار چیزهای زیادی به دست می آورید.

 • مزدا CX-۵

Mazda CX-5

کلاس کراس اوورهای کامپکت یکی از رقابتی ترین کلاس های خودرویی بوده و البته یکی از حاضران در این بخش کراس اوور جذاب و متمایز مزدا CX-۵ می باشد. این خودرو ابعاد متناسب و طراحی زیبایی داشته و کابین آن نیز لوکس است. دینامیک رانندگی CX-۵ نیز شایسته خودروسازی همچون مزدا می باشد. در کل باید گفت این خودرو ظاهر، حس و سواری مشابه خودروهای گران تر را دارد. شما می توانید با انتخاب تریم های فول تر قیمت خودرو را به حدود ۳۰ هزار دلار برسانید اما قیمت پایه مدل تورینگ برابر با ۲۶۷۳۰ دلار است.

 • فورد موستانگ

فورد موستانگ

با بودجه زیر ۳۰ هزار دلار شما پیشرانه ی ۴ سیلندر را در بطن موستانگ خواهید یافت. البته این موضوع مشکلی ندارد زیر این نیروگاه ۲.۳ لیتری توربو عالی عمل می کند و قدرت ۳۱۰ اسبی آن بسیار مناسب است. همین مشخصات و قدرت پیشرانه در چند سال پیش هزینه ی زیادی را طلب می کرد اما هم اکنون با ۲۶۶۷۰ دلار می توانید پشت فرمان موستانگ بنشینید. بالاتر از همه این ها شاسی درجه یکی وجود دارد که بسیار جذاب می باشد. پکیج پرفورمنس فورد نیز باعث می شود قیمت خودرو از ۳۰ هزار دلار بالا رود اما باید پکیج هندلینگ را در نظر بگیرید که شامل دیفرانسیل لغزش محدود تورسن، سیستم دامپینگ مگنا راید، ترمزهای بهتر و رینگ های ۱۹ اینچی می باشد. این پکیج ۱۹۹۵ دلار قیمت دارد.

 • هوندا سیویک

بهترین خودروهای سال 2020 با قیمت زیر 30 هزار دلار

دهمین نسل سیویک خودروی شاخصی است. شاسی این خودرو در تمامی تریم ها چابک بوده و پیشرانه توربوی آن نیز قوی و کم مصرف می باشد. فرم های بدنه متنوعی در دسترس خریداران است و واضح است که سیویک از تمامی تکنولوژی های موردنیاز زندگی امروزی سود می برد.

بین مدل های گوناگون سیویک ما نسخه Si را بیشتر دوست داریم زیرا ترکیبی عالی از هندلینگ و فضای کابین و بار می باشد. قیمت این مدل از ۲۵۲۰۰ دلار شروع می شود. برخی پکیج ها نیز وجود دارند اما ما توصیه می کنیم آن ها را انتخاب نکرده و از قیمت ارزان این خودرو لذت ببرید.

 • فورد رنجر

فورد رنجر

رنجر سرانجام به آمریکا بازگشت و سریعاً دل ها را ربود. این پیکاپ خشن و کاربردی قیمت ۲۵۲۰۰ دلاری داشته و همانند موستانگ از پیشرانه ۲.۳ لیتری اکوبوست استفاده می کند اما قدرت ۲۷۰ اسبی دارد. ظرفیت حمل بار رنجر در کلاس خود بهترین است.

ما مدل XLT با پکیج FX را توصیه می کنیم که هنوز هم زیر ۳۰ هزار دلار قیمت داشته و از دیفرانسیل عقب قفل شونده، رینگ و لاستیک های آفرود و سیستم تعلیق خاص آفرود سود می برد.

 • تویوتا ۸۶

تویوتا 86

احتمالاً این گزینه کمی جنجال برانگیز باشد اما دلیلی برای خرید تویوتا ۸۶ و سوبارو BRZ وجود دارد. بله پیشرانه ۴ سیلندر بوکسوری سوبارو هنوز هم قدرت کمی دارد اما شاسی خودرو فوق العاده هیجان انگیز بوده و هنوز هم می توان لاستیک ها را دود کرد. قیمت این خودرو از ۲۶۶۵۵ دلار شروع می شود اما با ۲۸۷۸۵ دلار می توان تریم GT را انتخاب کرد که دارای صندلی های چرمی، مه شکن های LED، اسپویلر عقب مشکی و آینه های بیرونی گرم شونده می باشد. مهم تر اینکه این خودرو تجربه رانندگی بسیار لذت بخشی دارد.

 • کیا سول

کیا سول

سومین نسل سول هیجان انگیزتر از همیشه بوده و طراحی جعبه ای آن باعث ایجاد فضای کابین زیادی شده است. این خودرو قیمت پایه ۱۷۴۹۰ دلاری داشته و بنابراین می توانید تریم GT-Line و برخی آپشن ها را انتخاب کرده و قیمت خودرو را هنوز زیر ۳۰ هزار دلار نگه دارید. مدل سال ۲۰۲۰ این خودرو از پیشرانه ۱.۶ لیتری توربوی ۲۰۱ اسبی استفاده کرده است.

 • جیپ رانگلر

جیپ رانگلر

درباره رانگلر هیچ دو راهی ای وجود ندارد. این خودرو بهترین آفرود را با مبلغی کم عرضه می کند. با پرداخت ۲۸۲۹۵ دلار صاحب خودرویی می شوید که دارای پیشرانه ۶ سیلندر ۳.۶ لیتری بوده و به گیربکس دستی یا اتوماتیک مجهز است. اگرچه کابین رانگلر جزو بهترین ها نیست اما هیجان آفرود با آن نیز قابل وصف نمی باشد. برخی پکیج های به دردبخور هم وجود دارد که هزینه زیادی در بر نداشته و ما آن ها را توصیه می کنیم.

 • تویوتا کرولا

تویوتا کرولا

چند وقتی بود که تویوتا کرولا زیر سایه هوندا سیویک قرار گرفته بود اما دوازدهمین نسل این خودرو عملکرد درخشانی داشته است. این خودرو از پلتفرم TNGA استفاده کرده و بنابراین دارای پیشرانه ای قوی و شاسی سبک تر و چابک تر می باشد. کرولا به صورت استاندارد از بسته ایمنی تویوتا، آمازون الکسا و ارتباط وای فای سود برده و به چراغ های LED و ترمز اضطراری خودکار مجهز است.

پیشرانه ۴ سیلندر ۲ لیتری جدید کرولا قدرت ۱۶۹ اسبی داشته و با یک گیربکس CVT همکاری می کند. کرولا هنوز هم انتخاب فوق العاده ای است. قیمت این خودرو از ۲۰۲۹۰ دلار شروع می شود اما بهتر است تریم XSE با بهای ۲۳۲۴۰ دلاری را انتخاب کنید.

 • فولکس واگن گلف GTI

فولکس واگن گلف GTI

حدود ۴۵ سال است که گلف GTI در بازار حضور داشته و فروش زیادی را نصیب این خودروساز کرده است. با قیمت ۲۷۵۹۵ دلار شما صاحب خودرویی می شوید که در زمینه ی سرعت، هندلینگ، کیفیت ساخت، کابین و کاربردی بودن حرف های زیادی برای گفتن دارد. از نظر ما گلف GTI نه تنها یکی از بهترین خودروهای زیر ۳۰ هزار دلار در سال ۲۰۲۰ است بلکه یکی از بهترین خودروهای بازار محسوب می شود. بهتر است پکیج دستیار راننده را نیز سفارش دهید که دارای پایش نقاط کور، هشدار ترافیک عقب و تشخیص عابران پیاده و ترمز اضطراری می باشد. این پکیج تنها ۴۵۰ دلار قیمت دارد.

 • مزدا CX-۳۰

مزدا CX-30

مزدا با این خودرو وارد کلاس کراس اوورهای ساب کامپکت شده است. شما با پرداخت ۲۱۹۰۰ دلار می توانید CX-۳۰ را به خانه ببرید اما با قیمت ۲۸۲۰۰ دلار مدل پریمیوم در دسترس است که جزو بهترین ها می باشد. CX-۳۰ خودرویی خوش تیپ، هیجان انگیز و لوکس بوده و تمامی جنبه های آن در سطح بالایی قرار دارند.

 • تویوتا راو ۴ هیبرید

تویوتا راو 4 هیبرید

ظاهر خوب، توانایی های زیاد و قوای محرکه هیبریدی عالی تویوتا باعث شده اند راو ۴ هیبرید با قیمت ۲۸۱۰۰ دلاری اش گزینه ای ایده آل باشد. با هزینه ی ۵۹۵ دلار بیشتر می توانید پایش نقاط کور را هم به لیست تجهیزات خودرو اضافه کنید.

تقاضای زیادی برای این خودرو وجود داشته و همین امر باعث شده تویوتا تولید آن در کارخانه کنتاکی را نیز شروع کند. پیشرانه ۴ سیلندر ۲.۵ لیتری به همراه واحد الکتریکی قدرت ۲۱۹ اسبی تولید می کنند.

 • مزدا MX-۵ میاتا

مزدا MX-5 میاتا

این خودرو همچنان جزو بهترین محصولات اسپورت ارزان قیمت در بازار است. با قیمت پایه ۲۹۵۹۰ دلاری شما می توانید نسخه کلاب را انتخاب کنید که تجربه سواری لذت بخشی دارد. اگرچه قدرت این خودرو مشابه تویوتا ۸۶ است اما میاتا دنیای دیگری دارد. کافی است سقف را باز کرده و در یک جاده پیچ در پیچ رانندگی کنید تا معنی لذت رانندگی را بفهمید.

منبع carbuzz

برچسب ها۲۰۲۰
همرسانی نوشتار: