محصولات نورث ادیشن جیپ آماده برای مبارزه با سردی زمستان!

  1. شنبه ۲۸ دی ۹۸ ساعت ۱۷:۰۲ (۴ سال،۴ ماه قبل)
محصولات نورث ادیشن جیپ آماده برای مبارزه با سردی زمستان!
به گزارش فرانگر

محصولات جیپ به خاطر توانایی های آفرود خود شناخته می شوند. سیستم چهار چرخ محرک بکار رفته در جیپ ها نیز باعث می شود این خودروها در آب وهوای نامساعد نیز عملکرد بسیار خوبی داشته باشند. این خودروساز با معرفی تریم سفارشی نورث ادیشن جدید در کل سبد محصولات خود از جمله گلادیاتور به دنبال افزایش جذابیت هرچه بیشتر آن ها بوده است.

جیم موریسون مدیر جیپ آمریکای شمالی می گوید:

وقتی فصل زمستان فرا می رسد شاسی بلند جیپ شما می تواند بهترین دوستتان باشد. تمامی محصولات چهار چرخ محرک جیپ برای پشت سر گذاشتن راحت زمستان طراحی و مهندسی شده اند و مدل های جدید نورث ادیشن ما از تکنولوژی ها و ویژگی هایی سود می برند که رانندگی در زمستان را لذت بخش تر می کند.

اما تفاوت مدل های نورث ادیشن با سایر نسخه های استاندارد در چیست؟ از نظر پرفورمنس تغییری وجود ندارد؛ اما از نظر تجهیزات باید گفت این خودروها طیف گسترده ای از تجهیزات را دارند که صندلی ها و فرمان گرم شونده جزو مهم ترین آن ها هستند. آینه های گرم شونده، کف پوش های چهارفصل و استارت از راه دور پیشرانه نیز جزو ویژگی های این مدل های سفارشی می باشد.

محصولات نورث ادیشن جیپ آماده برای مبارزه با سردی زمستان!

سیستم Uconnect جیپ که ارتباط چندانی هم با فصل زمستان ندارد در پکیج نورث ادیشن گنجانده شده و اگر زمستان زودتر از همیشه فرا برسد دو قلاب و کیت تریلر در دسترس خواهد بود. در جدول زیر می توانید قیمت پایه تمامی محصولات مجهز به تریم نورث ادیشن را مشاهده بفرمایید.

قیمت (دلار)

نام خودرو
26670

رنگید اسپورت

27800

کامپس اسپورت
29755

چروکی لتیتود

38790

گرند چروکی لاردو
44465

رانگلر صحرا

45720

گلادیاتور اورلند

همه ی این مدل ها به جزو رنگید نورث ادیشن هم اکنون در دسترس بوده و مدل رنگید در ماه مارس عرضه خواهد شد.

محصولات نورث ادیشن جیپ آماده برای مبارزه با سردی زمستان!

برچسب هااخبار سفارشی
همرسانی نوشتار: