انتشار تصاویری از کراس اوور ترامپچی GS۸ S جدید

  1. شنبه ۲۸ دی ۹۸ ساعت ۱۴:۰۳ (۴ سال،۴ ماه قبل)
انتشار تصاویری از کراس‌اوور ترامپچی GS8 S جدید
به گزارش فرانگر

ترامپچی که یکی از برندهای گروه خودروسازی GAC چین است، در سال ۲۰۱۷ کراس اووری بنام GS۷ را به بازار چین عرضه کرد. این خودرو اما در اصل نسخهٔ کوتاه تر و پنج نفره از کراس اوور بزرگ تر سه ردیفهٔ GS۸ محسوب می شد. چندی پیش اما مدیر بخش خودروهای سواری گروه گک اعلام کرد که در سال ۲۰۲۰ ساختار محصولات برند ترامپچی بهینه می شود و GS۷ به نسخهٔ اسپرت GS۸ تبدیل خواهد شد. حال تصاویری از این خودرو که نام آن به GS۸ S تغییر پیدا کرده توسط وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین منتشر شده است.

با توجه به این تصاویر، ترامپچی در ظاهر GS۸ S تغییراتی نسبتاً جزئی را اعمال کرده تا مدرن تر و اسپرت تر به نظر برسد. مهم ترین تغییر در این کراس اوور چینی استفاده از جلوپنجرهٔ جدیدی با خطوط عمودی آبشاری است که جایگزین جلوپنجرهٔ قبلی با خطوط افقی شده است. بازطراحی سپر جلو با ورودی های هوای جدید و گرافیک داخلی جدید چراغ ها نیز از دیگر تغییرات بخش جلویی G۸ S هستند. تغییرات بخش عقبی خودرو اما کمتر بوده و صرفاً شامل سپر جدید با شبرنگ های عمودی و سر اگزوزهای نمایشی می شود. با این تغییرات، طول GS۸ S با افزایش جزئی یک میلی متری نسبت به GS۷ به ۴,۷۴۰ میلی متر رسیده است.

انتشار تصاویری از کراس اوور ترامپچی GS8 S جدید

رسانه های چینی، GS۸ S به یک پیشرانهٔ ۲ لیتری چهار سیلندر توربو با ۲۵۲ اسب بخار قدرت و ۳۹۰ نیوتن متر گشتاور مجهز خواهد بود. این ماشین مثل گذشته در کنار مدل بزرگ تر و سه ردیفهٔ GS۸ در بازار چین عرضه خواهد شد. فعلاً قیمت این کراس اوور جدید ترامپچی مشخص نیست اما قیمت GS۷ کنونی در چین از ۱۳۷,۸۰۰ یوآن معادل ۲۰ هزار دلار آغاز می شود و با توجه به استراتژی قیمت گذاری محصولات ترامپچی انتظار می رود قیمت GS۸ S از حدود ۱۵۰ هزار یوآن یعنی چیزی در حدود ۲۲ هزار دلار آغاز شود.

انتشار تصاویری از کراس اوور ترامپچی GS8 S جدید

با انتشار تصاویر ترامپچی GS۸ S توسط وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین، وب سایت CarScoops نیز اقدام به انتشار مطلبی در مورد این خودرو کرده و با تیتری تمسخرآمیز آن را کپی ناشیانه ای از هیوندای پالیسید دانسته که توسط کودکی پنج ساله طراحی شده است. در پاسخ به این وب سایت باید بگوییم ترامپچی برای اولین بار کراس اوور GS۸ را در نمایشگاه پکن ۲۰۱۶ رونمایی کرد و در آن زمان هیوندای پالیسید وجود خارجی نداشت؛ بنابراین ادعای کپی برداری ترامپچی از هیوندای کاملاً بی اساس است. علاوه بر این، به نظر شما آیا اصلاً بین GS۸ S و پالیسید شباهتی وجود دارد که کاراسکوپ آن را کپی می داند یا این دیدگاه فقط از ذهنیتی که نه فقط ما ایرانی ها بلکه تقریباً کل دنیا در رابطه با خودروهای چینی دارند ناشی می شود؟

انتشار تصاویری از کراس اوور ترامپچی GS8 S جدید

برچسب هاترامپچی تصاویر غیررسمی/جاسوسی کراس اوور
همرسانی نوشتار: