انتشار تصاویری از فیس لیفت شورلت اکوئناکس در چین

  1. شنبه ۲۸ دی ۹۸ ساعت ۱۰:۰۱ (۴ سال،۵ ماه قبل)
انتشار تصاویری از فیس‌لیفت شورلت اکوئناکس در چین
به گزارش فرانگر

طی ۱۰ ماه گذشته تصاویر جاسوسی از چندین پروتوتایپ در حال آزمایش از نسخهٔ فیس لیفت شدهٔ شورلت اکوئناکس منتشر شده که البته در این تصاویر به خاطر پوشش های استتاری تغییرات خودرو چندان قابل مشاهده نبود. حال اما تصاویری از فیس لیفت این کراس اوور آمریکایی در چین منتشر شده که چهرهٔ آن را به طور کامل و واضح نشان می دهند. با توجه به این تصاویر، اکوئناکس مدل ۲۰۲۱ تغییرات ظاهری جزئی ای داشته است. مهم ترین تغییر در بخش جلویی خودرو جلوپنجرهٔ جدید با تریم کرومی است که چراغ های جلو را به دو قسمت تقسیم کرده است.

پروفیل جانبی اکوئناکس جدید اما تقریباً دست نخورده باقیمانده است که البته تعجبی هم ندارد زیرا این تنها یک فیس لیفت میان دوره ای است نه نسل جدید. تغییرات بخش عقبی کراس اوور کامپکت شورلت نیز بسیار جزئی بوده و صرفاً به گرافیک داخلی جدید چراغ ها، سپر متفاوت و خروج یک سر اگزوز از سمت راست سپر محدود می شود. با توجه به این تصاویر، شورلت برای چینی ها نسخهٔ اسپرتی از اکوئناکس بنام RS را هم ارائه خواهد کرد که از مجموعه ای از قطعات مشکی رنگ شامل جلوپنجره، لوگوی شورلت، رینگ ها و قاب آینه های جانبی به همراه نشان قرمزرنگ RS و چهار سر اگزوز دایره ای برخوردار است.

انتشار تصاویری از فیس لیفت شورلت اکوئناکس در چین

اکوئناکس مدل ۲۰۲۱ در چین با یک پیشرانهٔ ۱.۳ لیتری سه سیلندر توربو با ۱۶۵ اسب بخار قدرت عرضه خواهد شد که جایگزین موتور ۱.۵ لیتری چهار سیلندر کنونی خواهد شد. علاوه بر این، یک موتور قوی تر ۲ لیتری چهار سیلندر توربو با ۲۳۷ اسب بخار قدرت نیز برای آن قابل سفارش خواهد بود. نسخهٔ آمریکایی شورلت اکوئناکس مدل ۲۰۲۱ نیز باید طی هفته های آینده معرفی گردد.

انتشار تصاویری از فیس لیفت شورلت اکوئناکس در چین

برچسب ها۲۰۲۱ تصاویر غیررسمی/جاسوسی فیس لیفت کراس اوور
همرسانی نوشتار: