شایعات جذاب درباره جانشین نیسان ۳۷۰Z!

  1. شنبه ۲۸ دی ۹۸ ساعت ۰۹:۰۲ (۴ سال،۵ ماه قبل)
شایعات جذاب درباره جانشین نیسان 370Z!
به گزارش فرانگر

دو ماه پیش نیسان پنجاهمین سالگرد تولید خودروی اسپورت Z را گرامی داشت و حالا بهترین زمان برای صحبت درباره جانشین ۳۷۰Z فرا رسیده است. برخی رسانه ها اطلاعاتی درباره کوپه جدید نیسان کسب کرده اند و به جرات می توان گفت نسل جدید Z فرایندهای توسعه ای را به خوبی پشت سر می گذارد.

محصول جدید و اسپورت Z در طراحی خود از ۲۴۰Z قدیمی الهام خواهد گرفت و البته فرم و ابعاد کلی آن نسبت به نسل فعلی ۳۷۰Z تغییر چندانی نخواهد داشت. یکی از منابع نزدیک به نیسان گفته که این خودروساز به ریشه های Z توجه خواهد کرد.

شایعات جذاب درباره جانشین نیسان 370Z!

انتظار می رود در کابین اسپورت Z جدید ترکیبی از شاخصه های طراحی محصولات اخیر نیسان از جمله آلتیما و سنترا دیده شود. مهم ترین تغییر کابین هم اضافه شدن یک سیستم اطلاعات سرگرمی جدید خواهد بود.

شایعات جذاب درباره جانشین نیسان 370Z!

از نظر قوای محرکه هم باید گفت جانشین ۳۷۰Z طبق شنیده ها به پیشرانه ۶ سیلندر ۳ لیتری توئین توربوی اینفینیتی Q۵۰/Q۶۰ رد اسپورت استفاده خواهد کرد. این پیشرانه در ابتدا با گیربکس ۹ سرعته اتوماتیک عرضه خواهد شد اما گزینه گیربکس دستی نیز در آینده قابل انتخاب خواهد بود. همچنین گفته می شود نسخه داغ تر نیسمو با قدرت نزدیک به ۵۰۰ اسب بخار هم تولید خواهد شد.

شایعات جذاب درباره جانشین نیسان 370Z!

اگرچه از شنیدن اینکه جانشین نیسان ۳۷۰Z در دست توسعه است خوشحال می شویم اما هنوز برای تعیین زمان معرفی آن زود است. احتمالاً یک تا دو سال با ظاهر شدن این خودرو فاصله داریم اما نکته مهم اینکه نیسان اطلاعات یاد شده را فعلاً تائید نکرده است.

برچسب هااخبار اسپرت نیسان Z
همرسانی نوشتار: