آئودی SQ۸ با تیونینگ ABT، خشن تر و سریع تر!

  1. جمعه ۲۷ دی ۹۸ ساعت ۱۵:۰۲ (۴ سال،۳ ماه قبل)
آئودی SQ8 با تیونینگ ABT، خشن‌تر و سریع‌تر!
به گزارش فرانگر

سال پیش بود که کمپانی تیونینگ ABT پیش نمایشی از شاسی بلند پرفورمنس آئودی SQ۸ داشت.

هم اکنون این شرکت آلمانی جزئیات کامل پکیج ارتقایی خود برای این خودرو را منتشر کرده است. اولین تغییری که در این خودرو متوجه می شوید کیت بدنه آئرودینامیکی است که از عناصر متمایز سپرهای جلو و عقب، چهار خروجی اگزوز و اسپویلر روی سقف تشکیل شده است.

آئودی SQ8 با تیونینگ ABT، خشن تر و سریع تر!

همچون همیشه ABT رینگ ها سفارشی را نیز در اختیار مشتریان گذاشته که این بار شامل سه طرح متمایز با رنگ های مشکی براق یا مات، دودی تیره و نقره ای می باشد. همه ی رینگ ها ابعاد ۲۲ اینچی داشته هرچند یکی از آن ها به صورت ۲۳ اینچی نیز قابل سفارش است.

آئودی SQ8 با تیونینگ ABT، خشن تر و سریع تر!

اما مهم ترین بخش قضیه پکیج پرفورمنس این تیونر است که باعث می شود قدرت پیشرانه ۸ سیلندر ۴ لیتری TDI از ۴۳۵ به ۵۱۰ اسب بخار و گشتاور هم از ۹۰۰ به ۹۷۰ نیوتون متر برسد. به این ترتیب SQ۸ تیون شده در عرض ۴.۶ ثانیه از سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت می رسد که حاکی از بهبود دودهم ثانیه ای عملکرد این خودروست.

آئودی SQ8 با تیونینگ ABT، خشن تر و سریع تر!

مهندسان ABT همچنین دینامیک سواری شاسی بلند بزرگ آئودی را با استفاده از کیت کاهش ارتفاع سه مرحله ای برای سیستم تعلیق بادی تطبیقی SQ۸ بهبود بخشیده اند. با کاهش مرکز ثقل خودرو، SQ۸ موردبحث توانایی های بهتری در عبور از پیچ ها دارد. سیستم یاد شده حالت های کامفورت، اسپورت و لودینگ را دارد که ارتفاع خودرو تا در مقایسه با نسخه استاندارد تا ۶۵ میلی متر کاهش می دهد.

آئودی SQ8 با تیونینگ ABT، خشن تر و سریع تر!

تکمیل کننده تغییرات صورت گرفته نیز دست بردن به کابین و استفاده از پوشش کربنی فریم صندلی، چراغ های خوشامدگویی روی درب ها و دکمه استارت آلومینیومی می باشد.

برچسب هاABT آئودی Q۸ اخبار اسپرت تیونینگ شاسی بلند
همرسانی نوشتار: