پیش نمایش فیس لیفت جی ام سی تراین با رونمایی از نسخهٔ AT۴

  1. جمعه ۲۷ دی ۹۸ ساعت ۱۰:۰۳ (۴ سال،۵ ماه قبل)
پیش‌نمایش فیس‌لیفت جی‌ام‌سی تراین با رونمایی از نسخهٔ AT4
به گزارش فرانگر

در مارس سال ۲۰۱۸ جی ام سی وعده داد که برای تمام محصولات خود نسخهٔ آفرود AT۴ را ارائه خواهد کرد. این برنامه با معرفی سی یرا AT۴ آغاز شد و با آکادیا AT۴، سی یرا HD AT۴ و کانیون AT۴ ادامه یافت. حال نیز این برند آمریکایی هم زمان با معرفی نسل جدید یوکان تصویری دسته جمعی از خانوادهٔ محصولات AT۴ خود را هم منتشر کرده که در آن کراس اوور تراین AT۴ مدل ۲۰۲۱ نیز دیده می شود. این برای اولین بار است که پکیج آفرود AT۴ برای این کراس اوور کامپکت ارائه شده است.

جی ام سی فعلاً هیچ اطلاعاتی در مورد تراین AT۴ منتشر نکرده و صرفاً گفته است این خودرو از نمای بیرونی آفرود، توانایی های قابل اطمینان و فناوری های پیشرفته برخوردار خواهد بود. بااین حال با نگاهی دقیق تر به تنها تصویر رسمی منتشرشده از این کراس اوور می توان فهمید که جی ام سی علاوه بر ارائهٔ نسخهٔ AT۴، تراین را برای مدل ۲۰۲۱ مورد فیس لیفت هم قرار داده است. با توجه به این تصویر، چراغ های جلو و جلوپنجرهٔ تراین بروز شده و تغییر کرده اند. همچنین نسخهٔ AT۴ هم از ویژگی های منحصربه فردی شامل جلوپنجرهٔ کرومی مشکی، رینگ های آلیاژی اختصاصی مشکی رنگ، محافظ های پلاستیکی روی دهانهٔ گلگیرها و نشان های AT۴ برخوردار است.

پیش نمایش فیس لیفت جی ام سی تراین با رونمایی از نسخهٔ AT4

تراین AT۴ باید در داخل هم به روزرسانی هایی را تجربه کرده باشد زیرا محصولات AT۴ جی ام سی معمولاً از تجهیزات استاندارد بیشتر و همین طور تریم آلومینیومی و پارچه های پریمیوم برخوردار هستند. جی ام سی قصد دارد با محصولات AT۴ خود توانایی های آفرود را با راحتی و ویژگی های پریمیوم ترکیب کند. فعلاً مشخص نیست که آیا زیر کاپوت تراین مدل ۲۰۲۱ هم تغییراتی صورت گرفته است یا نه. جی ام سی تراین جدید از پاییز آینده در ایالات متحده عرضه خواهد شد و مطمئناً جزئیات کامل آن تا آن زمان مشخص می شود.

پیش نمایش فیس لیفت جی ام سی تراین با رونمایی از نسخهٔ AT4

برچسب ها۲۰۲۱ جی ام سی فیس لیفت کراس اوور
همرسانی نوشتار: