لو رفتن تصویر فولکس واگن تیگوان فیس لیفت ۲۰۲۱

  1. جمعه ۲۷ دی ۹۸ ساعت ۰۷:۰۳ (۴ سال،۶ ماه قبل)
لو رفتن تصویر فولکس‌واگن تیگوان فیس‌لیفت 2021
به گزارش فرانگر

دومین نسل فولکس واگن تیگوان بیش از ۳ سال است که در بازار حضور دارد و بنابراین زمان حضور آن در اتاق عمل فرا رسیده است. احتمالاً رونمایی رسمی تیگوان فیس لیفت در ماه های آینده صورت خواهد گرفت اما این خودروساز آلمانی در زمان تصویربرداری تجاری این کراس اوور شکار عکاسان شده است.

تیگوان ۲۰۲۱ که شکار عکاسان شده از نوع ۵ نفره بوده و اگرچه تصویر موردبحث کیفیت بسیار خوبی ندارد اما به راحتی می توان چراغ های جلوی جدید را مشاهده کرد. سپر جلو نیز فرق کرده و ورودی های هوای بزرگ تری دارد. مه شکن ها نیز شکل متفاوتی داشته و در کل ظاهر مدرن تری را به ارمغان آورده اند.

از آنجایی که در تصاویر تجاری معمولاً نسخه های فول یک خودرو حضور پیدا می کنند بنابراین تیگوان هم از این قضیه مستثنا نبوده است. باور بر این است خودروی حاضر در تصویر از نوع R-Line می باشد زیرا نشان این تریم روی سپر جلو دیده می شود. رینگ های مشکی و ورودی های هوای بزرگ نیز حاکی از طرف بودن با یک کراس اوور سطح بالا هستند.

اگرچه در این تصویر چراغ های عقب را مشاهده نمی کنیم اما احتمالاً این بخش نیز تغییر کرده و از نوع LED خواهند بود. همچنین نوشته ی تیگوان نیز زیر نشان فولکس واگن در درب پشتی خواهد رفت تا هماهنگ با دیگر محصولات این برند همچون آرتئون، گلف جدید و توارگ باشد.

لو رفتن تصویر فولکس واگن تیگوان فیس لیفت 2021

قبلاً خبر آمده بود تیگوان فیس لیفت در سال جاری و همراه با کانسپت نزدیک به تولید تیگوان R معرفی خواهد شد. نسخه تولیدی این مدل پرفورمنس قرار است در سال ۲۰۲۱ و با قدرت فراتر از ۳۰۰ اسب بخاری تولید شود.

همچنین احتمال رونمایی از تیگوان به روز شده در نمایشگاه ژنو وجود دارد. مدل هفت نفره آل اسپیس هم اندکی بعدتر و با همین به روزرسانی ها پدیدار خواهد شد.

برچسب هااخبار تصاویر غیررسمی/جاسوسی فولکس تیگوان فیس لیفت کراس اوور
همرسانی نوشتار: