لو رفتن تصاویر فولکس واگن CC تراول ادیشن

  1. پنجشنبه ۲۶ دی ۹۸ ساعت ۱۴:۰۳ (۴ سال،۵ ماه قبل)
لو رفتن تصاویر فولکس‌واگن CC تراول ادیشن
به گزارش فرانگر

در دنیای که پر از کراس اوورها و شاسی بلندهای گوناگون است ما همیشه از دیدن استیشن های جدید خوشحال می شویم. جدیدترین خودرویی که از سقفی طویل تر سود می برد فولکس واگن CC است که مدت های مدیدی از آن به عنوان فولکس واگن آرتئون شوتینگ بریک نام برده می شد. این خودروی مخصوص بازار چین که با مدل سفارشی تراول ادیشن آماده تولید می شود توسط عکاسان شکار شده است.

از آنجایی که ما با خودرویی پیش تولیدی بجای محصولی سفارشی روبرو هستیم بنابراین CC تراول ادیشن فاقد برخی قطعات نهایی است. از جمله این موارد می توان به رکاب های جانبی، قطعه زیر آینه های جانبی و پوشش مشکی ستون B اشاره کرد که در این خودرو دیده نمی شوند. همچنین به نظر نمی رسد که نشان فولکس واگن در بخش جلو در محل نهایی خود نصب شده باشد.

لو رفتن تصاویر فولکس واگن CC تراول ادیشن

این خودروی استیشن در مقایسه با CC استاندارد بازار چین یا آرتئون جهانی از پوشش های پلاستیکی اطراف قوس چرخ ها سود برده و همچنین ارتفاع آن از سطح زمین کمی بیشتر شده تا از این نظر دنباله روی خودرویی همچون سوبارو اوت بک باشد. CC تراول ادیشن به عنوان یک استیشن دارای ریل های سقف جدید بوده و سپر جلو نیز ظاهر متفاوتی دارد. در بخش عقب هم یک اسپویلر یکپارچه به همراه برف پاک کن نصب شده است.

اگرچه CC تراول ادیشن فقط در بازار چین عرضه خواهد شد اما باید در نظر داشت که فولکس واگن قبلاً برنامه های خود برای تولید یک شوتینگ بریک در اروپا را اعلام کرده است. این خودرو که سال ۲۰۲۱ وارد خط تولید خواهد شد به احتمال زیاد نسخه شوتینگ بریک آرتئون است.

لو رفتن تصاویر فولکس واگن CC تراول ادیشن

اگر آرتئون شوتینگ بریک با نام مشابه CC تراول ادیشن شناخته شود تعجبی نخواهیم کرد. شما احتمالاً شایعاتی درباره استفاده از پیشرانه VR۶ توربوی جدید در آرتئون شوتینگ بریک با قدرت حدود ۴۰۰ اسب بخار را شنیده اید اما این خبر حدود ۲ سال پیش منتشر شده و ژرمن ها نیز چیزی درباره این موضوع منتشر نکرده اند.

لو رفتن تصاویر فولکس واگن CC تراول ادیشن

لو رفتن تصاویر فولکس واگن CC تراول ادیشن

لو رفتن تصاویر فولکس واگن CC تراول ادیشن

در کل از شنیدن اینکه برخی خودروسازان همچنان به تولید استیشن های جدید ادامه می دهند بسیار خوشحالیم زیرا همه ی خریداران خواهان کراس اوورها و شاسی بلندهای امروزی نیستند.

برچسب هااخبار استیشن تصاویر غیررسمی/جاسوسی جدید فولکس آرتئون
همرسانی نوشتار: