همراه با تویوتا سنچوری خاص تام ریسینگ

  1. چهارشنبه ۲۵ دی ۹۸ ساعت ۰۷:۰۲ (۴ سال،۶ ماه قبل)
همراه با تویوتا سنچوری خاص تام ریسینگ
به گزارش فرانگر

وقتی بحث اشرافیت و رضایت کامل باشد تویوتا سنچوری جزو بهترین های ژاپن خواهد بود. این خودرو به عنوان پرچم دار تویوتا در ژاپن شناخته می شود و پسرعموی آن لکسس LS این وظیفه را در بازارهای بین المللی بر عهده دارد. امپراتور ژاپن و برخی مقامات رده بالای دولتی از تویوتا سنچوری به عنوان خودروی رسمی خود استفاده می کنند. این خودرو برای اولین بار در نوامبر سال ۱۹۶۷ معرفی شده و در حدود نزدیک به ۵۳ سالی که از عمر آن می گذرد سه به روزرسانی مهم را تجربه کرده که جدیدترین آن ها معرفی سومین نسل در سال ۲۰۱۸ بوده است.

تام که بازوی تیونینگ رسمی لکسس و تویوتا می باشد از سال ۱۹۷۴ در این کار حضور داشته و برخی خودروهای موفق برای موتور اسپورت تولید کرده است. تام همچنین چندین دهه است قطعات پرفورمنس برای مالکان خودروهای تویوتا و لکسس را تأمین می کند. از آنجایی که سنچوری خودرویی خاص و سطح بالا می باشد بنابراین تام چراغ سبز تولید ۳۶ دستگاه نسخه مخصوص از سنچوری را دریافت کرده است.

همراه با تویوتا سنچوری خاص تام ریسینگ

قیمت این خودروهای سفارشی که ۲۸۱۶۰۰۰۰ ین ژاپن (حدود ۲۵۷ هزار دلار) می باشند اگرچه به پای قیمت نسخه تاپ ۶۰ میلیون ینی (۵۴۸ هزار دلار!) نمی رسند اما خب دارای برخی ویژگی های خاص برای متمایز بودن هستند. خود خودرو که در نمایشگاه توکیو ۲۰۲۰ به نمایش درآمده جایزه عالی خودروی سفارشی در بخش سدان ها را دریافت کرده و از برخی تغییرات همچون رکاب های جانبی خاص، لبه های زیر سپر و اسپویلر روی صندوق سود برده است. یک اگزوز جدید هم برای تأکید روی طنین پیشرانه ۸ سیلندر ۵ لیتری هیبریدی با قدرت ۴۲۵ اسب بخار نصب شده است. رینگ های کرومی خودرو هم اگرچه باعث تمایز آن می شوند اما شاید باب میل همه نباشند.

همراه با تویوتا سنچوری خاص تام ریسینگ

همراه با تویوتا سنچوری خاص تام ریسینگ

همراه با تویوتا سنچوری خاص تام ریسینگ

تام آپشن های سفارشی سازی زیادی برای خریداران سنچوری در نظر گرفته است. اگر به طور تصادفی از ژاپن دیدن کردید محبوبیت سنچوری را حس خواهید کرد چراکه این خودرو همواره در کنار چندین دستگاه رولزرویس و مایباخ پارک می شود و بنابراین شکی وجود ندارد که این نسخه سفارشی هم به زودی فروخته خواهد شد.

برچسب هااخبار تولید محدود سفارشی لوکس
همرسانی نوشتار: