شام آخرِ بیوک رگال ۲۰۲۰ با پکیج ST

  1. سه شنبه ۲۴ دی ۹۸ ساعت ۱۸:۰۵ (۳ سال،۱۰ ماه قبل)
شام آخرِ بیوک رگال 2020 با پکیج ST
به گزارش فرانگر

بیوک رگال خداحافظی تلخی با بازار خودروی آمریکا در سال جاری دارد زیرا مردم خواهان کراس اوورها هستند؛ اما بیوک ظاهراً آخرین پکیج خود برای این سدان چهار درب را نیز در نظر گرفته است. پکیج ST باعث افزایش جذابیت های ظاهری رگال خواهد شد تا خریداران بهتر بتوانند با خداحافظی این خودرو از بازار کنار بیایند.

این پکیج شامل مواردی همچون جلوپنجره مشکی، اسپویلر لبه صندوق، نشان های ST و رینگ های ۱۸ اینچی مشکی براق می باشد. گفته می شود پکیج ظاهری ST فقط در تریم رده میانی Essence قابل سفارش است.

شام آخرِ بیوک رگال 2020 با پکیج ST

اما بیوک به قوای محرکه رگال ST دست نزده و بنابراین خریداران همچنان شاهد نصب پیشرانه ۴ سیلندر ۲ لیتری توربو با قدرت ۲۵۰ اسب بخار و گشتاور ۳۵۳ نیوتون متر در این خودرو خواهند بود. البته در صورت استفاده از سیستم چهار چرخ محرک، گشتاور پیشرانه به ۴۰۰ نیوتون متر افزایش می یابد. مدل های دیفرانسیل جلو به گیربکس ۹ سرعته اتوماتیک متصل شده اند درحالی که مدل های چهار چرخ محرک دارای گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک هستند.

شام آخرِ بیوک رگال 2020 با پکیج ST

شام آخرِ بیوک رگال 2020 با پکیج ST

شام آخرِ بیوک رگال 2020 با پکیج ST

فعلاً خبری درباره زمان سفارش این پکیج یا قیمت آن منتشر نشده است. با بازنشستگی رگال و نسخه استیشن TourX، برند بیوک تنها روی کراس اوورها تمرکز خواهد کرد. دلیل این کار هم سهم حدود ۱۰ درصدی سدان ها از میزان فروش بیوک در آمریکا بوده و بنابراین دلیلی برای حضور در این کلاس خودرویی وجود ندارد.

شام آخرِ بیوک رگال 2020 با پکیج ST

رگال در سال ۲۰۱۹ تنها به خانه ۱۰۳۶۳ نفر راه یافته که حاکی از افت فروش ۲۶.۶ درصدی نسبت به سال ۲۰۱۸ می باشد. فروش این خودرو در سال ۲۰۱۸ برابر با ۱۴۱۱۸ دستگاه بوده درحالی که برای مثال فروش کراس اوور انکور با افزایش ۱۰ درصدی از ۹۳۰۷۳ دستگاه به ۱۰۲۴۰۲ دستگاه در سال ۲۰۱۹ رسیده است.

برچسب ها۲۰۲۰ اخبار سدان
همرسانی نوشتار: