معرفی جی ام سی کانیون AT۴ ۲۰۲۱ جدید

  1. سه شنبه ۲۴ دی ۹۸ ساعت ۱۶:۰۲ (۳ سال،۱۰ ماه قبل)
معرفی جی ام سی کانیون AT4 2021 جدید
به گزارش فرانگر

کوه های کلرادو محل رونمایی جی ام سی کانیون ۲۰۲۱ است جایی که در آن نسخه سطح بالاتر از این خودرو در تریم دنالی و همچنین مدل جدید و گیراتر AT۴ معرفی شده اند.

کانیون AT۴ به دنبال افرادی است که خواهان بیرون زدن از دل جاده بوده و به همین خاطر با ظاهری برجسته تر عرضه می شود. تریم کروم تیره، جلوپنجره بزرگ تر و قلاب های یدک کشی قرمز رنگ باعث تمایز این خودرو از سایر نسخه ها خواهند شد. در داخل کابین نیز نشان AT۴ روی پشت سری ها حک شده و دوخت منحصربه فرد کالاهاری نیز وجود دارد.

معرفی جی ام سی کانیون AT4 2021 جدید

البته همه چیز این خودرو به موارد نمایشی محدود نمی شود بلکه این خودرو از سیستم تعلیق با تنظیمات آفرود، سیستم کنترل حرکت در سرپایینی پیشرفته، سیستم چهار چرخ محرک با قفل دیفرانسیل عقب خودکار، محافظ جعبه انتقال برای حفاظت از بخش های حساس زیر بدنه، رینگ های ۱۷ اینچی و لاستیک های ۳۱ اینچی گوودیر نیز برخوردار شده است.

معرفی جی ام سی کانیون AT4 2021 جدید

معاون برندهای بیوک و جی ام سی اظهار داشته است:

این پیکاپی برای گشت وگذار و ماجراجویی در طبیعت است. کانیون AT۴ خودرویی عالی برای لذت بردن راننده و توجه به جزئیات آن بوده است.

نیروبخش این خودرو پیشرانه ۶ سیلندر ۳.۶ لیتری با قدرت ۳۰۸ اسب بخاری و گشتاور ۳۷۳ نیوتون متری است. یک پیشرانه ۲.۸ لیتری دیزلی دیگر هم با خروجی ۱۸۱ اسبی و گشتاور ۵۰۰ نیوتون متری قابل سفارش می باشد.

معرفی جی ام سی کانیون AT4 2021 جدید

اما کانیون دنالی ۲۰۲۱ از همان پیشرانه ها استفاده کرده ولی به جلوپنجره متفاوت، عناصر کرومی، پله های ۵ اینچی و رینگ های ۲۰ اینچی مجهز است. فعلاً تصاویری از این خودرو منتشر نشده اما گفته شده کابین از رنگ بندی برجسته ای برخوردار بوده و تریم لوکس چوب، تریم آلومینیومی و دوخت منحصربه فرد در آن وجود دارد. فرمان و صندلی های گرم شونده به صورت استاندارد در این خودرو بکار رفته اند.

معرفی جی ام سی کانیون AT4 2021 جدید

معرفی جی ام سی کانیون AT4 2021 جدید

معرفی جی ام سی کانیون AT4 2021 جدید

مدیر طراحی بدنه ی جی ام سی هم گفته است:

دنالی نشان دهنده فلسفه طراحی برجسته جی ام سی بوده و این تغییرات باعث تمایز هرچه بیشتر کانیون از رقبای سطح میانی می شود. این خودرو دارای طراحی رضایت بخش تر و متمایزتری است که شایسته خودرویی با نام دنالی می باشد.

برچسب هاآفرود اخبار پیکاپ - وانت جدید جی ام سی لوکس معرفی خودرو
همرسانی نوشتار: