حراج نمونه ای تک ساخت و خاص از لکسس LC ۵۰۰ کانورتیبل

  1. سه شنبه ۲۴ دی ۹۸ ساعت ۱۵:۰۳ (۳ سال،۱۰ ماه قبل)
حراج نمونه‌ای تک ساخت و خاص از لکسس LC 500 کانورتیبل
به گزارش فرانگر

لکسس در نمایشگاه خودروی لس آنجلس ۲۰۱۹ اقدام به معرفی LC ۵۰۰ کانورتیبل ۲۰۲۱ کرد و حالا هم نسخه از سفارشی از آن برای حراج در حراجی برت جکسون آریزونا رونمایی شده است.

این خودرو که هفدهم ژانویه زیر چکش حراج خواهد رفت اولین خودروی تولیدی از مدل کانورتیبل بوده و با نام طولانی LC Inspiration Series Launch Exclusive ۱ of ۱ شناخته می شود.

حراج نمونه ای تک ساخت و خاص از لکسس LC 500 کانورتیبل

این خودروی تک ساخت که بر پایه LC سری Inspiration شکل گرفته از رنگ بدنه آبی با عناصر پلاتینیم مایع روی آینه ها و اطراف چراغ ها سود برده است. خودروی موردبحث همچنین دارای رینگ های ۲۱ اینچی فورج کاری شده با پره های گرافیت و عناصر مشکی براق می باشد. سیستم ترمز پرفورمنس با کالیپرهای ترمز آبی رنگ نیز تکمیل کننده ظاهر این کانورتیبل لوکس هستند.

حراج نمونه ای تک ساخت و خاص از لکسس LC 500 کانورتیبل

همین استایل شیک و خاص در کابین نیز به چشم می خورد زیرا شماره شاسی خودرو عدد خاص ۱۰۰۰۰۱ بوده و در آن چرم سفید و رکاب های داخلی کربنی منحصربه فرد دیده می شوند.

حراج نمونه ای تک ساخت و خاص از لکسس LC 500 کانورتیبل

همانند مدل استاندارد LC ۵۰۰، این خودروی روباز به پیشرانه ۸ سیلندر ۵ لیتری با قدرت ۴۷۱ اسب بخاری و گشتاور ۵۳۹ نیوتون متری مجهز بوده و نیروی پیشرانه هم از طریق گیربکس ۱۰ سرعته اتوماتیک به چرخ های عقب فرستاده می شود.

حراج نمونه ای تک ساخت و خاص از لکسس LC 500 کانورتیبل

جدای از دسترسی به یک کانورتیبل جدید، برنده ی حراجی اسکچی قاب شده از خودرو را به همراه تصاویر خط تولید دریافت خواهد کرد. همچنین یک تأییدیه خاص با امضای مهندس ارشد شرکت و مدیر کارخانه موتوماچی (محل تولید LC ۵۰۰) به دست خریدار خواهد رسید.

خریدار این خودرو همچنین پکیج رانندگی لکسس شامل تجربه سواری پرفورمنس با اسکات پرات سفیر برند، اقامت سه روزه در هتل پبل بیچ و… را دریافت خواهد نمود.

حراج نمونه ای تک ساخت و خاص از لکسس LC 500 کانورتیبل

فعلاً تخمینی از قیمت این خودرو در حراج نیست اما کل عواید حاصل از فروش این لکسس صرف انجمن های فعال در مدارس و… خواهد شد.

لیزا ماترازو معاون بازاریابی لکسس می گوید:

ما از گسترش اعضای خانواده LC پرچم دار بسیار هیجان زده هستیم اما مهم ترین نکته درباره این حراجی آن است که عوایدش به دست دو انجمن خیریه می رسد.

برچسب هااخبار حراج سفارشی کانورتیبل لوکس
همرسانی نوشتار: