فروش موستانگ فیلم بولیت با قیمتی رکوردشکن

  1. سه شنبه ۲۴ دی ۹۸ ساعت ۱۴:۰۲ (۴ سال،۵ ماه قبل)
فروش موستانگ فیلم بولیت با قیمتی رکوردشکن
به گزارش فرانگر

سرانجام مراسم حراج موستانگ GT اصلی مورداستفاده در فیلم بولیت سال ۱۹۶۸ برگزار شد و این خودروی ارزشمند با قیمتی چشمگیر به فروش رسید. این موستانگ خاطره انگیز با قیمت ۳.۴ میلیون دلار فروخته شد که بیشترین پولی است که تاکنون در حراجی ها برای یک موستانگ پرداخت شده است. این در حالی است که این موستانگ در آن سال با قیمت تنها ۳۵۰۰ دلار خریداری شده بود.

سال ها یا بهتر بگوییم دهه ها تصور می شد موستانگ اصلی که در فیلم بولیت استیو مک کوئین با آن رانندگی کرده بود گم شده است اما در سال ۲۰۱۸ این خودرو به مناسبت پنجاه سالگی فیلم بولیت به نمایش درآمد و هم زمان فورد نیز نسخهٔ جدیدی از موستانگ بولیت را معرفی کرد. این موستانگ GT مدل ۱۹۶۸ اما پس از ایفای نقش در فیلم بولیت توسط مالک سابق خود «شان کینن» به صورت روزانه مورداستفاده قرار می گرفت.

فروش موستانگ فیلم بولیت با قیمتی رکوردشکن

مک کوئین بارها سعی کرد این موستانگ را از خانوادهٔ کینن بخرد اما آن ها هر بار درخواست او را رد می کردند. بدین ترتیب این ماشین پس از پیمودن ۷۴ هزار کیلومتر در طول چندین سال، در سال ۱۹۸۱ خوابید و تا سال ۲۰۱۸ در همان وضعیت ماند. سپس وقتی بار دیگر این موستانگ افسانه ای از مخفیگاه خود بیرون آمد، در سراسر دنیا دهان ها از تعجب باز ماند و حالا با فروش آن دوباره دهان ها را باز کرده است!

فروش موستانگ فیلم بولیت با قیمتی رکوردشکن

حال سؤال بزرگ این است که برای این موستانگ بولیت با مالک جدید چه اتفاقی خواهد افتاد؟ این خودروی کاملاً بی نظیری است اما دقیقاً مثل آن زمانی که مک کوئین با آن در فیلم به رانندگی پرداخت نیست و آثار فرسودگی به وضوح در آن دیده می شود؛ بنابراین آیا باید این موستانگ بازسازی شده و به شکوه اولیهٔ خود در هالیوود بازگردد یا در همین شکل و وضعیتی که هست باقی بماند؟

فروش موستانگ فیلم بولیت با قیمتی رکوردشکن

برچسب هاحراج فورد ماستنگ کلاسیک
همرسانی نوشتار: