عذرخواهی سوبارو به خاطر نام عجیب خودروی جدید خود!

  1. سه شنبه ۲۴ دی ۹۸ ساعت ۱۳:۰۲ (۴ سال،۶ ماه قبل)
عذرخواهی سوبارو به خاطر نام عجیب خودروی جدید خود!
به گزارش فرانگر

سوبارو هفته پیش با رونمایی از خودرویی سفارشی در نمایشگاه سنگاپور کاملاً خبرساز شد. این نسخه جدید که بر پایه سوبارو فارستر ساخته شده با نام Forester Ultimate Customized Kit Special edition شناخته می شود که اگر حروف اول کلمات آن را کنار یکدیگر قرار دهید واژه ای توهین آمیز و زشت ساخته خواهد شد. واضح است که این واژه مخفف به صورت تصادفی ساخته می شود و همان گونه که حدس می زنید سیل انتقادات روانه سوبارو شده است. برخی افراد فکر می کنند واژه مخفف ساخته شده بسیار جذاب بوده اما سوباروی آمریکا اصلاً از این موضوع خرسند نیست.

این خودروساز ژاپنی نامه ای حاوی عذرخواهی درباره نام خودروی خود به نمایندگی هایش در آمریکا فرستاده است که به این شرح می باشد:

نمایندگی عزیز، ما دیروز از وضعیت تأسف بار مربوط به نام نسخه ای سفارشی از فارستر که توسط توزیع کننده ای مستقل در سنگاپور رونمایی شده آگاه شدیم. ما می خواهیم مطمئن شویم که شما و تمامی مشتریان سوباروی آمریکا بدانند شرکت ارتباطی با این موضوع نداشته است.

عذرخواهی سوبارو به خاطر نام عجیب خودروی جدید خود!

در ادامه آمده است:

ما به خاطر هرگونه بازخورد منفی ای که شاید این کار باعثش شده باشد عذرخواهی می کنیم. سوبارو این نام را از روی خودروی نمایشگاه سنگاپور حذف کرده است. ما تلاش زیادی برای ایجاد تصویر ذهنی قوی از برند خود انجام می دهیم و نام گذاری این خودرو به هیچ وجه نشان دهنده ارزش ها و استانداردهای واقعی سوبارو نیست. همچنین ما همیشه بهترین کارها را برای حفاظت از تمامیت برند خود انجام می دهیم. این خودرو توسط توزیع کننده ای در سنگاپور معرفی شده و واضح است که در بازار آمریکا عرضه نخواهد شد.

عذرخواهی سوبارو به خاطر نام عجیب خودروی جدید خود!

اگر سوبارو نام این خودرو را حذف کرده اما همچنان می توان این نام آن را در تصاویر منتشر شده از نمایشگاه سنگاپور دید. اگرچه سوبارو این نام را رد کرده اما به نظر می رسد توزیع کننده سنگاپوری کاملاً در جلب توجه موفق بوده است!

برچسب هااخبار
همرسانی نوشتار: