دست رد آئودی بر سینه نمایشگاه خودروی نیویورک

  1. سه شنبه ۲۴ دی ۹۸ ساعت ۰۷:۰۶ (۳ سال،۱۰ ماه قبل)
دست رد آئودی بر سینه نمایشگاه خودروی نیویورک
به گزارش فرانگر

وقتی که بحث نمایشگاه های خودرویی طراز اول جهانی و مهم به میان آید رویداد خودرویی نیویورک قطعاً یکی از بزرگ ترین و محبوب ترین آن ها خواهد بود. این رویداد بزرگ خودرویی که قرار است آوریل سال ۲۰۲۰ برگزار شود شاهد حضور جدیدترین و به روزترین محصولات خودروسازان مطرح جهانی خواهد بود. خب البته باید آئودی را از این لیست مستثنا دانست! ارباب حلقه ها جدیدترین برند آلمانی است که به هم وطن های خود یعنی مرسدس بنز و BMW پیوسته و قید حضور در نیویورک را زده است. مقامات آئودی آمریکا این خبر را تائید کرده اند.

تارا راش مدیر روابط عمومی آئودی آمریکا غیبت در نمایشگاه نیویورک را تائید کرده و افزوده است: “بررسی روش ارتباط با مصرف کنندگان و معرفی محصولات جدید به آن ها مهم است.” قطعاً هزینه ی شرکت در یکی از بزرگ ترین نمایشگاه های خودرویی می تواند بالا باشد اما آیا این موضوع می تواند دلیلی بر چشم بستن بر بازدیدکنندگان زیاد نمایشگاه نیویورک باشد؟ ظاهراً پاسخ آئودی به این سؤال مثبت بوده و همچنان به بررسی نمایشگاه های خودرویی آینده ادامه خواهد داد. در حقیقت آئودی در حال بازبینی اولویت های خود بوده اما خب همه می دانیم که چنین عدم حضورهایی می تواند روی کل صنعت خودرو تأثیر داشته باشد.

دست رد آئودی بر سینه نمایشگاه خودروی نیویورک

البته همه چیز به پایان نرسیده زیرا مدیران این نمایشگاه یک ماه پیش از تصمیم آئودی آگاه شده اند و در حال گفت وگو با برخی نمایندگی های ارباب حلقه ها برای حفظ ارتباط خود با نمایشگاه نیویورک هستند. مدیر انجمن نمایندگی های خودرویی نیویورک گفته که تصمیم آئودی باعث عصبانیت نمایندگی هایی شده که مستقیماً از حضور این برند در نیویورک سود می بردند. او گفته است:

آمریکا بازار مهمی بوده و نیویورک هم بازار اول آئودی است. این حرکت و تصمیم آئودی باعث تعجب ما شد. شما از حضور در رویدادی انصراف می دهید که چند صد هزار نفر را برای دیدن محصولات شما به نیویورک می کشاند.

برچسب هااخبار نمایشگاه نیویورک
همرسانی نوشتار: