یورش آئودی به بازار محصولات مرسدس و ب ام و

  1. دوشنبه ۲۳ دی ۹۸ ساعت ۱۱:۰۲ (۳ سال،۱۰ ماه قبل)
یورش آئودی به بازار محصولات مرسدس و ب‌ام‌و
به گزارش فرانگر

مدیر فروش جدید آئودی در خلال برگزاری نمایشگاه CES ۲۰۲۰ لاس وگاس اعلام کرد که ارباب حلقه ها آماده ی حمله به مرسدس و ب ام و است تا بتواند جایگاه آن ها در بازار را تصاحب کند.

هیلدگارد ورتمن گفته که برنامه آئودی تمرکز روی سبد محصولات جذاب و استفاده از برنامه بازسازی جدیدی است که یکی از مراحل آن کاهش حدود ۱۵ درصدی نیروی کاری شرکت تا سال ۲۰۲۵ خواهد بود. این کار باعث افزایش ۶.۷ میلیارد دلاری درآمدهای آئودی خواهد شد.

یورش آئودی به بازار محصولات مرسدس و ب ام و

او گفته است:

ما دوباره می خواهیم حمله کنیم. تغییرات بزرگی موردنیاز است اما من علاقه زیادی در شرکت خود برای بهبود اوضاع می بینیم و این امر باعث خوش بینی می شود. چندین سال است که همه درباره شکست صنعت خودرو صحبت می کنند. حالا زمان تغییر وضعیت فرا رسیده است.

آئودی همچنین به دنبال افزایش حاشیه سود خود از ۷ تا ۸.۵ درصد پیش بینی شده سال ۲۰۱۹ به حدود ۱۰ درصد می باشد. از دیگر برنامه های این خودروساز آلمانی می توان به خاتمه تولید TT کوپه و جایگزینی آن با محصولی تمام الکتریکی است. همچنین احتمال دارد نسل بعدی سدان پرچم دار A۸ در نسخه تمام الکتریکی نیز تولید شود.

یورش آئودی به بازار محصولات مرسدس و ب ام و

ورتمن اضافه کرده است:

توقف تولید خودروهای نمادینی همچون TT که باعث شکل دهی به آئودی شده نشانه ای از شجاعت است. تولید خودرویی همچون E-Tron GT هم نویدبخش شروع عصر جدیدی برای ماست.

آئودی می خواهد حدود ۱۰ خودروی پلاگین هیبریدی و ۲۰ محصول تمام الکتریکی را تا سال ۲۰۲۵ به سبد محصولات خود اضافه کند که این امر باعث خواهد شد ارباب حلقه ها در این زمینه بالاتر از دو رقیب سنتی یعنی مرسدس بنز و ب ام و قرار گیرد.

یورش آئودی به بازار محصولات مرسدس و ب ام و

برچسب هااخبار
همرسانی نوشتار: