گرامیداشت هوندا S۲۰۰۰ خاطره انگیز با نمونه ای ویژه

  1. دوشنبه ۲۳ دی ۹۸ ساعت ۱۰:۳۴ (۴ سال،۶ ماه قبل)
گرامیداشت هوندا S2000 خاطره‌انگیز با نمونه‌ای ویژه
به گزارش فرانگر

هوندا همان گونه که قولش را داده بود از نسخه پیش تولیدی S۲۰۰۰ سالگرد ۲۰ سالگی در نمایشگاه توکیو رونمایی کرد.

دو دهه پس از آغاز تولید این رودستر نمادین و یک دهه پس از بازنشستگی آن، هوندا S۲۰۰۰ یک بار دیگر به سرخط خبرها بازگشته زیرا ژاپنی ها لوازم جانبی جدیدی را برای این خودروی دوست داشتنی تدارک دیده اند.

گرامیداشت هوندا S2000 خاطره انگیز با نمونه ای ویژه

هوندا در واقع اکثر قطعات جدید نصب شده در S۲۰۰۰ سالگرد ۲۰ سالگی را تولید خواهد کرد و این خبر بسیار خوبی برای افرادی است که می خواهند رودستر خود را نونوار کنند.

تغییرات این خودرو را می توان در سپر جلوی جدید با و ورودی بزرگ تر و گیراتر را دید. این سپر همچنین باعث افزوده شدن بر پهنای S۲۰۰۰ شده است. این موضوع را می توان به خوبی با توجه به چراغ های جلو تشخیص داد.

گرامیداشت هوندا S2000 خاطره انگیز با نمونه ای ویژه

سپر جدید تنها برای نمایش نیست زیرا هوندا گفته پله های کناری آن باعث بهبود آئرودینامیک می شوند که این کار با کاهش برخورد جریان هوا به چرخ ها صورت می گیرد. این سپر آئرودینامیک همچنین پایداری بسیار خوبی در خط مستقیم نسبت به نسخه استاندارد دارد.

لیست تجهیزات جانبی این خودرو همچنین شامل رینگ های جدید و اسپویلر مشکی می باشد. خودروی حاضر در نمایشگاه توکیو از رینگ های ادوان ریسینگ مشکی و نقره ای استفاده کرده است.

گرامیداشت هوندا S2000 خاطره انگیز با نمونه ای ویژه

اما بیایید نگاهی هم به داخل خودرو بیندازیم. پروتوتایپ S۲۰۰۰ سالگرد ۲۰ سالگی از پوشش جدید صندلی ها با رنگ قرمز برخوردار شده و یک سیستم صوتی متمایز هم به چشم می خورد. به این موارد باید کف پوش های قرمزرنگ را نیز اضافه کرد. البته مشخص نیست که آیا همه ی این موارد توسط هوندا تولید خواهند شد یا خیر.

در کابین همچنین می توان متوجه نصب صفحه لمسی پاناسونیک در بالای تونل مرکزی شد اما هوندا اشاره ای به این موضوع نداشته است.

گرامیداشت هوندا S2000 خاطره انگیز با نمونه ای ویژه

ژاپنی ها همچنین گفته اند سیستم تعلیق و پوشش سقف نرم هم بهبود یافته است؛ اما سوالی که بی پاسخ مانده این است که آیا قطعات یاد شده فقط مختص بازار ژاپن خواهند بود یا اینکه به سایر بازارها نیز راه خواهند یافت.

برچسب هااخبار اسپرت رودستر نمایشگاه توکیو
همرسانی نوشتار: