بازداشت مهندسان کوروت C۸ به خاطر مسابقه خیابانی!

  1. دوشنبه ۲۳ دی ۹۸ ساعت ۰۸:۵۰ (۴ سال،۶ ماه قبل)
بازداشت مهندسان کوروت C8 به خاطر مسابقه خیابانی!
به گزارش فرانگر

شکی وجود ندارد که شورولت کوروت C۸ استینگری جدید خودروی سریعی است. شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت این خودرو در ۲.۹ ثانیه ثبت می شود. البته این زمان در صورت تجهیز خودرو به پکیج سفارشی Z۵۱ بوده و بدون آن باید حدود یک دهم ثانیه بیشتر منتظر ماند تا سرعت خودرو به ۹۶ کیلومتر در ساعت برسد. این عملکرد برای رانندگانی که در پیست ایمن رانندگی می کنند فوق العاده است اما در جاده های عمومی چنین اتفاقی اصلاً خوب نخواهد بود. دو نفر از مهندسان کوروت نیز این درس را به تازگی حفظ کرده اند!

گفته می شود دو مهندس جنرال موتورز به خاطر مسابقه خیابانی با دو دستگاه C۸ جدید در کنتاکی بازداشت و زندانی شده اند. پلیس کنتاکی با اعلام نام این دو مهندس گفته که سرعت آن ها بیش از ۷۰ کیلومتر در ساعت بیشتر از حد مجاز بوده است. جرم دیگر آن ها نیز رانندگی بی مهابا و مسابقه با خودروها در جاده های عمومی بوده است.

بازداشت مهندسان کوروت C8 به خاطر مسابقه خیابانی!

سرعت یکی از رانندگان برابر با ۱۹۳ کیلومتر در ساعت و سرعت مهندس دیگری هم ۱۶۰ کیلومتر در ساعت بوده است. یک کوروت C۸ دیگر هم در صحنه حضور داشته اما در این مسابقه خیابانی شرکت نکرده است. پس از بازداشت این دو مهندس، کوروت ها نیز توقیف شده اند. البته یک روز بعد جنرال موتورز این خودروها را از توقیف درآورده است. خوشبختانه این واقعه نه تصادفی در پی داشته و نه کسی مجروح شده است.

بازداشت مهندسان کوروت C8 به خاطر مسابقه خیابانی!

جنرال موتورز با اشاره به این واقعه گفته است:

ما از حضور خودروهای تست خود در مسابقه خیابانی آگاه بوده و حالا در حال بررسی آن هستیم. ایمنی همچنان اولویت اصلی ماست. فعلاً از بیان جزئیات بیشتر معذوریم.

وضعیت کاری این دو مهندس که متخصص بخش های توسعه سیستم اگزوز و برق بوده اند فعلاً مشخص نیست.

بازداشت مهندسان کوروت C8 به خاطر مسابقه خیابانی!

چنین واقعه ای یک شرمندگی کامل برای جنرال موتورز، برند کوروت و همچنین جامعه محلی است. نه تنها کارخانه تولید کوروت در کنتاکی قرار دارد بلکه موزه ملی کوروت نیز در این محل مستقر شده است.

بازداشت مهندسان کوروت C8 به خاطر مسابقه خیابانی!

این یک درس مهم نه تنها برای مالکان کوروت برای همه رانندگان است که کل کل های خیابانی بسیار خطرناک بوده و بازی با جان خود و دیگران محسوب می شود.

برچسب هااخبار شورولت کوروت
همرسانی نوشتار: