لبنان گوسن را ممنوع الخروج کرد!

  1. یکشنبه ۲۲ دی ۹۸ ساعت ۰۸:۰۷ (۴ سال،۶ ماه قبل)
لبنان گوسن را ممنوع‌الخروج کرد!
به گزارش فرانگر

لبنان مدیرعامل اسبق رنو-نیسان یعنی کارلوس گوسن را یک روز پس از برگزاری کنفرانس خبری در این کشور ممنوع الخروج کرد.

رسانه ها گزارش داده اند قصان کویدات دادستان لبنان دستور ممنوع الخروجی گوسن را به منظور پیشگیری از خروج او از این کشور صادر کرده است. صدور این دستور حدود یک هفته پس از اعلان قرمز اینترپل برای دستگیری این مقام اسبق خودرویی انجام می گیرد.

اوایل هفته گذشته بود که گوسن کنفرانسی خبری با حضور رسانه های جهانی در بیروت برگزار کرد و موضوع اصلی آن هم جریانات مربوط به بازداشت در ژاپن و عملکردش در نیسان بود. او با انتشار اسنادی تمامی اتهامات خود از جمله کم اظهاری درآمدش را رد نموده و به شرایط خود در زمان بازداشت در ژاپن اشاره کرده است.

لبنان گوسن را ممنوع الخروج کرد!

یکی از اظهارات جالب گوسن در کنفرانس خبری خود تلاش برای یافتن کشوری برای تحقق عدالت بود. او همچنین تبعه برزیل و فرانسه هم بوده اما هیچ کدام از این کشورها متهم را به ژاپن مسترد نمی کنند. البته به نظر می رسد ممنوع الخروجی گوسن از لبنان احتمال سفر او به کشور دیگری را از بین برده است.

لبنان گوسن را ممنوع الخروج کرد!

گوسن مکرراً اظهار داشته که با خروج از ژاپن از چنگال عدالت فرار نکرده بلکه نا عدالتی را پشت سر گذاشته است. او ادعا دارد تقریباً هیچ شانسی برای محاکمه عادلانه اش ندارد. دادگاه های ژاپن در ۹۹.۴ درصد موارد متهمان را به موارد مطروحه محکوم می کنند و گوسن نیز این را می دانست که اگر از این کشور خارج نشود با زندان طولانی مدت روبرو خواهد بود.

برچسب هااخبار
همرسانی نوشتار: