قیمت و مشخصات مزدا CX-۳ مدل ۲۰۲۰

  1. شنبه ۲۱ دی ۹۸ ساعت ۱۶:۰۳ (۴ سال،۶ ماه قبل)
قیمت و مشخصات مزدا CX-3 مدل 2020
به گزارش فرانگر

مزدا جزئیات مربوط به قیمت کراس اوور CX-۳ ۲۰۲۰ را اعلام کرد. این خودرو هم اکنون از تجهیزات استاندارد بیشتر سود برده و تنها با یک تریم به نام اسپورت عرضه می شود.

قیمت این خودرو هم اکنون از ۲۱۶۸۵ دلار آغاز می شود درحالی که برای خرید نسخه چهار چرخ محرک آن باید ۲۳۰۸۵ دلار بپردازید. اولین نمونه های کراس اوور کامپکت مزدا از ماه جاری میلادی وارد نمایندگی های فروش خواهند شد.

قیمت و مشخصات مزدا CX-3 مدل 2020

خبرهای پیشین درباره CX-۳ ۲۰۲۰ ظاهراً درست بوده و مزدا از سه تریم قبلی دو تا را حذف کرده تا به این ترتیب با عرضه CX-۳۰ که قیمت پایه ۲۲۹۴۵ دلاری دارد فضای بیشتری در اختیار CX-۳ باشد.

قیمت و مشخصات مزدا CX-3 مدل 2020

نیروبخش کراس اوور جذاب مزدا پیشرانه ۲ لیتری تنفس طبیعی اسکای اکتیو جی بنزینی است که قدرت ۱۴۸ اسب بخاری دارد. این پیشرانه به صورت استاندارد با یک گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک همکاری می کند.

قیمت و مشخصات مزدا CX-3 مدل 2020

عرضه CX-۳ با یک تریم به این معناست که مزدا تجهیزات استاندارد بیشتری را در آن نصب کرده که از جمله آن ها می توان به اپل کارپلی، اندروید اتو، صفحه نمایش رانندگی فعال، سیستم تهویه مطبوع خودکار و برف پاک کن های حساس به باران اشاره کرد. یک صفحه نمایش ۷ اینچی نیز در مرکز داشبورد قرار گرفته و از دیگر تجهیزات CX-۳ ۲۰۲۰ می توان استارت دکمه ای و ورود بدون کلید را نام برد.

قیمت و مشخصات مزدا CX-3 مدل 2020

مزدا همچنین بسته ایمنی خود را برای این خودرو در نظر گرفته که شامل سیستم های متنوعی از جمله کروز کنترل راداری با عملکرد توقف و حرکت، ترمز شهری هوشمند با تشخیص عابران پیاده، هشدار خروج از مسیر و… می باشد.

قیمت و مشخصات مزدا CX-3 مدل 2020

مزدا CX-۳ ۲۰۲۰ اسپورت از چراغ های تمام LED سود برده و به صورت استاندارد دارای رینگ های ۱۶ اینچی آلیاژی است.

برچسب ها۲۰۲۰ اخبار قیمت کراس اوور مزدا CX
همرسانی نوشتار: