کراس اوور جدید تویوتا بر پایه یاریس شکل می گیرد

  1. پنجشنبه ۱۹ دی ۹۸ ساعت ۱۷:۰۳ (۴ سال،۴ ماه قبل)
کراس اوور جدید تویوتا بر پایه یاریس شکل می‌گیرد
به گزارش فرانگر

نسل جدید تویوتا یاریس در برخی بازارها عرضه شده ولی افراد زیادی منتظر معرفی GR یاریس هستند. به نظر می رسد تویوتا برنامه های دیگری برای دگرگونی این سوپرمینی داشته و اتو اکسپرس ادعا می کنند اواخر سال جاری یک کراس اوور شکل گرفته بر پایه یاریس معرفی خواهد شد.

این خودروساز ژاپنی متقاعد شده که بازار کافی برای رشد شاسی بلندهایش وجود دارد. معاون بخش اروپایی تویوتا گفته که کلاس شاسی بلندها در کل به رشد خود ادامه می دهد. او گفته است:

C-HR در بخش سطح بالایی رقابت می کند و می توان آن را کلاس شاسی بلندهای C دانست. این خودرو واقعاً با محصولات دیگری همچون قشقایی رقابت نمی کند.

منطق تویوتا این است که مشتریان شاید خواهان یک شاسی بلند بجای هاچبکی سنتی باشند اما C-HR از نظر قیمت در دسترس آن ها نباشد. این خودروی جدید و بی نام در جایگاهی پایین تر از C-HR قرار خواهد گرفت و به عنوان گزینه ای ارزان تر مستقیماً به جنگ فورد پوما، رنو کپچر و نیسان جوک خواهد رفت.

کراس اوور جدید تویوتا بر پایه یاریس شکل می گیرد

مدیر تویوتا اظهار داشته است:

ما در حال بررسی بوده و می دانیم که خودروسازان بیشتری بجای سوپرمینی ها اقدام به تولید کراس اوورهای کوچک می کنند. شاید در آینده فرصت هایی وجود داشته باشد. پلتفرم ما از انعطاف کافی برای پشتیبانی از چنین خودرویی برخوردار است.

اتو اکسپرس ادعا می کند این کراس اوور جدید تنها چند میلی متر طویل تر از یاریس خواهد بود. پلتفرم TNGA-B می تواند از پیشرانه های الکتریکی شده نیز پشتیبانی کند.

کراس اوور جدید تویوتا بر پایه یاریس شکل می گیرد

گفته می شود این کراس اوور جدید تا پایان سال جاری میلادی معرفی خواهد شد و اولین نمونه های آن نیز از سه ماهه اول یا دوم سال بعد به دست مشتریان خواهند رسید.

کراس اوور جدید تویوتا بر پایه یاریس شکل می گیرد

برچسب هااخبار تویوتا یاریس جدید کراس اوور
همرسانی نوشتار: