رکورد فروش رولزرویس در سال ۲۰۱۹ به لطف کولینان

  1. پنجشنبه ۱۹ دی ۹۸ ساعت ۱۴:۰۳ (۴ سال،۵ ماه قبل)
رکورد فروش رولزرویس در سال 2019 به لطف کولینان
به گزارش فرانگر

رولزرویس به لطف افزودن یک شاسی بلند به سبد محصولات خود توانسته است در سال ۲۰۱۹ فروش خود را ۲۵ درصد افزایش داده و رکوردی را در طول تاریخ ۱۱۶ سالهٔ خود به ثبت برساند. این شرکت در طول سال ۲۰۱۹ مجموعاً ۵,۱۵۲ دستگاه خودرو به فروش رسانده که ۱,۰۴۵ دستگاه بیشتر از سال قبل بوده است. شاسی بلند کولینان بخش عمده ای از این افزایش فروش را به خود اختصاص داده است درحالی که تقاضای زیاد برای مدل های فانتوم، گوست، ریث و داون هم کمک کرده تا فروش رولزرویس به این عدد چشمگیر برسد.

مدیرعامل رولزرویس «تورستن مولر» دراین باره می گوید:

ما خوشحال و مفتخریم که در سال ۲۰۱۹ رشد فروش ۲۵ درصدی را تجربه کرده ایم. تقاضای جهانی برای شاسی بلند کولینان در سال گذشته این موفقیت را به دنبال داشته است و انتظار می رود همین روند در سال ۲۰۲۰ هم تثبیت شود. این مُهر تأییدی بر کیفیت و بی نقصی محصولات ما، اعتقاد و اشتیاق خریداران و از همه مهم تر مهارت، فداکاری و ارادهٔ تیم استثنایی ما در خانهٔ رولزرویس در گودوود و در سراسر جهان و شبکهٔ فروش جهانی ما است

رکورد فروش رولزرویس در سال 2019 به لطف کولینان

۵,۱۵۲ خودروی رولزرویس در سال ۲۰۱۹ از طریق شبکهٔ جهانی این شرکت با ۱۳۵ نمایندگی در بیش از ۵۰ کشور جهان فروخته شده اند. آمریکای شمالی در سال ۲۰۱۹ بزرگ ترین بازار رولزرویس بوده و حدود یک سوم از کل فروش این شرکت را به خود اختصاص داده است درحالی که پس از آمریکا هم چین و اروپا قرار گرفته اند. در همین حال، رکورد بیشترین افزایش فروش رولزرویس هم در اختیار کشورهای روسیه، قطر، سنگاپور، ژاپن، کُره و استرالیا بوده است.

رکورد فروش رولزرویس در سال 2019 به لطف کولینان

برچسب ها۲۰۱۹ آمار فروش لوکس
همرسانی نوشتار: