فروش بیش از ۱۱ هزار دستگاهی بنتلی در سال ۲۰۱۹

  1. پنجشنبه ۱۹ دی ۹۸ ساعت ۱۰:۰۳ (۳ سال،۱۰ ماه قبل)
فروش بیش از 11 هزار دستگاهی بنتلی در سال 2019
به گزارش فرانگر

در سال ۲۰۱۹ فروش کلی بنتلی ۵ درصد نسبت به سال ۲۰۱۸ افزایش یافته و به ۱۱,۰۰۶ دستگاه رسیده است. این هفتمین سال پیاپی است که فروش این برند فوق لوکس بریتانیایی بیش از ۱۰ هزار دستگاه بوده است. همچنان ایالات متحده بازار اصلی بنتلی محسوب می شود زیرا در سال ۲۰۱۹ در این کشور ۲,۹۱۳ دستگاه فروش داشته است. پس از آمریکا، اروپا با ۲,۶۷۰ دستگاه دومین بازار پرفروش بنتلی به حساب می آید و چین نیز با ۱,۹۴۰ دستگاه در جایگاه سوم قرار دارد. پس ازاین سه بازار بزرگ، بیشترین فروش بنتلی با ۱,۴۹۲ دستگاه در منطقهٔ خاورمیانه بوده است درحالی که فروش ۸۵۲ دستگاه در ژاپن، ۶۵۱ دستگاه در کُره و ۴۸۸ دستگاه در منطقهٔ آسیا اقیانوسیه، فروش ۱۱ هزار دستگاهی این شرکت در سال ۲۰۱۹ را تکمیل کرده اند.

اما نکتهٔ عجیب اینکه پرفروش ترین محصول بنتلی در سال ۲۰۱۹ کانتیننتال بوده است نه شاسی بلند بنتایگا. این گرند تورر فوق لوکس به لطف افزودن نسخه های V۸ و کانورتیبل به خانوادهٔ خود، افزایش فروش چشمگیر ۵۴ درصدی را نسبت به سال ۲۰۱۸ تجربه کرده و بنتایگا را به جایگاه دوم تنزل داده است. بااین حال شاسی بلند بنتلی هم در سال ۲۰۱۹ با افزایش فروش ۱۸ درصدی مواجه شده و رکورد فروشی را برای خود به ثبت رسانده است. این رکورد به لطف نسخه های هیبریدی و اسپید و همین طور نسخه های ویژهٔ مولینر به ثبت رسیده که جذابیت بنتایگا را افزایش داده اند. اما سدان فلاینگ اسپار به دلیل اینکه به تازگی تغییر نسل داده است، در سال ۲۰۱۹ فروشی نداشته و بنابراین هیچ نقشی در فروش کلی بنتلی در این سال ایفا نکرده است.

فروش بیش از 11 هزار دستگاهی بنتلی در سال 2019

رئیس و مدیرعامل بنتلی «آدریان هالمارک» دراین باره می گوید:

فروش کلی ما برای چهارمین بار در طول تاریخ صدسالهٔ ما به بیش از ۱۱ هزار دستگاه رسیده است. بعلاوه، فروش بنتلی برای هفتمین سال متوالی بیش از ۱۰ هزار دستگاه بوده است. این عملکرد خوب درنتیجهٔ تقاضای زیاد در همهٔ مناطق، عرضهٔ موفق نسل جدید کانتیننتال کانورتیبل به علاوهٔ عرضهٔ پنج نسخهٔ تولید محدود در طول سال پدید آمده است. نکتهٔ قابل توجه اینکه این موفقیت بدون هیچ فروشی از فلاینگ اسپار به دست آمده که همواره ۲۰ درصد از فروش سالانهٔ ما را به خود اختصاص می داد

فروش بیش از 11 هزار دستگاهی بنتلی در سال 2019

برچسب ها۲۰۱۹ آمار فروش لوکس
همرسانی نوشتار: