تیزر اسپیدستر ۱۲ سیلندر استون مارتین، سورپرایزی برای فراری!

  1. پنجشنبه ۱۹ دی ۹۸ ساعت ۰۷:۲۸ (۴ سال،۶ ماه قبل)
تیزر اسپیدستر 12 سیلندر استون مارتین، سورپرایزی برای فراری!
به گزارش فرانگر

نیمکره شمالی هنوز فصل زمستان را تجربه می کند اما استون مارتین با انتشار یک تیزر از خودرویی ۱۲ سیلندر با نام اسپیدستر فضا را گرم کرده است. این تصویر همه ی آن چیزی است که استون مارتین فعلاً رو کرده اما خب با همین تصویر می توان اطلاعات نسبتاً خوبی به دست آورد. این برند تنها ۸۸ دستگاه از اسپیدستر خود خواهد ساخت.

اندی پالمر مدیرعامل این برند گفته است:

۸۸ راننده و کلکسیونر مشتاقی که به دنبال این خودرو هستند مطمئن باشند بخش نمادین جدیدی از تاریخ استون مارتین را انتخاب می کنند.

استون مارتین از اسپیدستر ۱۲ سیلندر خود به عنوان رودستری دو نفره با کاکپیت باز نام می برد که استایلی شبیه DBR۱ ۱۹۵۹ و کانسپت اسپیدستر CC۱۰۰ مدل ۲۰۱۳ دارد. نیروبخش این خودرو نیروگاه ۱۲ سیلندر ۵.۲ لیتری توئین توربویی است که قدرت تخمینی ۶۹۰ اسب بخاری و گشتاور ۷۰۰ نیوتون متری خواهد داشت. این نیروگاه با یک گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک همکاری می کند. استون مارتین گفته تلاش زیادی برای اطمینان از ایجاد صدای جذاب توسط پیشرانه انجام داده تا مالکان تجربه ای هیجان انگیز داشته باشند.

تیزر اسپیدستر 12 سیلندر استون مارتین، سورپرایزی برای فراری!

این خودروساز بریتانیایی همچنین قول داده اسپیدستر ۱۲ سیلندرش از تکنولوژی هوافضا و موتور اسپورت پیشرفته ای سود برده ولی از اشاره به جزئیات بیشتر خودداری کرده است. همکاری اخیر این خودروساز با ایرباس و تولید بالگردی ویژه با نام ACH۱۳۰ می تواند نشانی از همکاری احتمالی با ایرباس برای تولید این خودرو باشد.

تیزر اسپیدستر 12 سیلندر استون مارتین، سورپرایزی برای فراری!

اسپیدستر ۱۲ سیلندر محصولی از بخش سفارشی ساز Q استون مارتین است. این تیم هر خودرو را به صورت دست ساز روانه بازار می کند و اولین نمونه های اسپیدستر ۱۲ سیلندر نیز از سه ماهه اول سال ۲۰۲۱ به دست مشتریان خواهند رسید.

برچسب هااخبار تولید محدود تیزر
همرسانی نوشتار: