تمدید قرارداد ورشتاپن با ردبول تا سال ۲۰۲۳

  1. پنجشنبه ۱۹ دی ۹۸ ساعت ۰۷:۲۱ (۴ سال،۶ ماه قبل)
تمدید قرارداد ورشتاپن با ردبول تا سال 2023
به گزارش فرانگر

مکس ورشتاپن راننده تیم ردبول ریسینگ قرارداد خود با این تیم را تا پایان فصل ۲۰۲۳ مسابقات فرمول ۱ تمدید کرد.

به این ترتیب ورشتاپن چهار شانس بیشتر برای قهرمان با خودروی ردبول در فرمول ۱ خواهد داشت، خودرویی که از نیروگاه هوندا استفاده کرده و در پایان فصل پیش فوق العاده رقابتی نشان داده است. ورشتاپن سال ۲۰۱۹ را بالاتر از رانندگان فراری و در رده سوم به پایان رساند.

تمدید قرارداد ورشتاپن با ردبول تا سال 2023

تمدید قرارداد ورشتاپن با ردبول تا سال 2023

تمدید قرارداد ورشتاپن با ردبول تا سال 2023

تمدید قرارداد او آب پاکی را روی شایعاتی که حاکی از انتقال او به تیم های فراری یا مرسدس بودند ریخت. البته حداقل تا سال ۲۰۲۳ و پایان قرارداد ورشتاپن با ردبول که این گونه خواهد بود.

تمدید قرارداد ورشتاپن با ردبول تا سال 2023

او گفته است:

من واقعاً از تمدید قرارداد خود با تیم خوشحال هستم. ردبول به من اعتقاد دارد و فرصت شروع بکار در فرمول ۱ را به من داده و همیشه قدردان این محبت خواهم بود. در طول این سال ها من رابطه ی نزدیک تری با تیم داشته ام و از کار با این تیم واقعاً لذت برده ام.

ورشتاپن اضافه می کند:

وقتی هوندا وارد میدان شد پیشرفت ما سریع تر شد و من در یک سال گذشته رقابت بهتری داشتم. من به همکاری ردبول و هوندا باهم احترام می گذارم و از همه می خواهم تا برای موفقیت کار کنند. من به دنبال قهرمانی با ردبول هستم و هدفم نیز قهرمانی دنیاست.

ورشتاپن در سال ۲۰۱۶ از تیم تورو روسو به ردبول منتقل و به جوان ترین برنده مسابقه تاریخ فرمول ۱ بدل شد. او سپس دو پیروزی دیگر در سال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ به دست آورد. البته او در سال ۲۰۱۹ بهترین عملکرد خود را به نمایش گذاشت و رتبه سوم کلی را کسب کرد.

مدیر تیم ردبول نیز گفته است:

تمدید قرارداد با مکس تا پایان فصل ۲۰۲۳ خبر بسیار خوبی است. با تغییر قوانین در فصل ۲۰۲۱ چالش ها همچنان ادامه خواهند داشت. مکس ثابت کرده با تیم همراه است و واقعاً به همکاری ما با هوندا اعتقاد دارد.

اگرچه ورشتاپن قرارداد خود با ردبول را تا چند فصل دیگر تمدید کرده اما قرارداد رانندگانی همچون لوئیس همیلتون، سباستین فتل و والتری بوتاس در پایان امسال به پایان می رسد.

برچسب هااخبار ردبول فرمول ۱
همرسانی نوشتار: