بازار مینی ون ها در سال ۲۰۱۹، پیشتازی داج کاروان سالخورده!

  1. چهارشنبه ۱۸ دی ۹۸ ساعت ۱۶:۰۶ (۴ سال،۶ ماه قبل)
بازار مینی ون‌ها در سال 2019، پیشتازی داج کاروان سالخورده!
به گزارش فرانگر

اگر خودرویی در بازاری محدود موفق شود گاهی اوقات بهتر از حد انتظار عمل خواهد کرد و حتی به پرفروش ترین محصول آن کلاس تبدیل خواهد شد. مثال عالی از این وضعیت در سال ۲۰۱۹ رخ داده است. داج کاروان که اولین بار به عنوان مدل سال ۲۰۰۸ معرفی شد بسیار پرفروش تر از کرایسلر پاسیفیکای جدیدتر ظاهر شده است. خریداران حتی چندین نمونه از مدل قدیمی تاون اند کانتری را سال پیش خریده اند.

بازار مینی ون ها در سال 2019، پیشتازی داج کاروان سالخورده!

موفقیت ادامه دار کاروان احتمالاً به توانایی فیات-کرایسلر در فروش این خودرو به سازمان ها و ناوگان ها مربوط است. این خریداران به دنبال خودرویی با جدیدترین و بیشترین تجهیزات نیستند بلکه خواهان خودرویی جادار برای جابجایی افراد و اشیا هستند. سن بالای کاروان همچنین باعث شده مکانیک های زیادی با این خودرو آشنا شده و تعمیر آن راحت تر صورت گیرد.

بازار مینی ون ها در سال 2019، پیشتازی داج کاروان سالخورده!

گفته می شود کاروان احتمالاً در سال ۲۰۲۰ روانه موزه خواهد شد. کرایسلر وویاگر جای این خودرو را می گیرد خودرویی که نسخه ارزان تر پاسیفیکا می باشد.

بازار مینی ون ها در سال 2019، پیشتازی داج کاروان سالخورده!

هوندا اودیسه هم سال نسبتاً خوبی در سال ۲۰۱۹ داشته و کمترین افت فروش را در این کلاس تجربه کرده است. نسخه به روز این خودرو به عنوان مدل سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد. تصاویر جاسوسی زیادی از این خودرو تاکنون منتشر شده است.

بازار مینی ون ها در سال 2019، پیشتازی داج کاروان سالخورده!

تویوتا سی نا هم با افت فروش روبرو بوده اما احتمالاً ژاپنی ها از این بابت نگران نیستند. مینی ون فعلی تویوتا در سال ۲۰۱۱ عرضه شده و تصاویر جاسوسی نسل جدید آن نیز منتشر شده است. این خودرو احتمالاً در سال ۲۰۲۱ معرفی خواهد شد تا رقیبی تازه نفس برای اودیسه باشد.

2019 Sedona

با فروش حدود ۱۶ هزار دستگاهی، کیا سدونا نیز پنجمین خودروی پرفروش کلاس خود بوده است. این خودرو اخیراً به روز شده و از گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک و تکنولوژی های بهتر سود می برد؛ اما این تغییرات ظاهراً کمکی به بهبود وضعیت آن در بازار نکرده اند.

برچسب ها۲۰۱۹ MPV – مینی ون آمار فروش اخبار
همرسانی نوشتار: