رینگ سیمی ۲۶ اینچی فورجیاتو با قیمت ۱۱ هزار دلاری!

  1. چهارشنبه ۱۸ دی ۹۸ ساعت ۱۵:۰۳ (۳ سال،۱۱ ماه قبل)
رینگ سیمی 26 اینچی فورجیاتو با قیمت 11 هزار دلاری!
به گزارش فرانگر

در ماه نوامبر بود که مدیر طراحی جنرال موتورز در پادکست آنلاین برمبو شرکت کرد و گفت که رینگ های ۲۴ و ۲۶ اینچی به زودی در صنعت خودرو دیده خواهند شد. خب تبدیل شدن این حرف به واقعیت تنها چند هفته زمان نیاز داشته زیرا شرکت فورجیاتو از رینگ های ۲۶ اینچی خود رونمایی کرده است!

البته این کمپانی که در لس آنجلس مستقر است یک خودروساز نبوده بلکه تیونری می باشد که اغلب رینگ های بزرگ را روی خودروهای مختلف نصب می کند؛ اما خب این شرکت تاکنون رینگ ۲۶ اینچی را روی هیچ خودرویی استفاده نکرده اما احتمالاً به زودی این روند شروع خواهد شد. رینگ سیمی فورجیاتو از طراحی رترو با ۱۲۷، پوشش مرکزی بزرگ و الگوی ۵ در ۱۲۷ استفاده کرده است.

این شرکت می گوید پذیرای سپرده ۵۰۰ دلاری برای سفارش این رینگ است. شایان ذکر است تنها ۱۰۰ نمونه از رینگ های موردبحث ساخته خواهد شد. قیمت یکدست کامل این رینگ ها برابر با ۱۱ هزار دلار بوده و یک غربیلک فرمان شبیه به رینگ ها نیز با قیمت ۲ هزار دلار در دسترس می باشد. اگر پکیج کامل فورجیاتو را انتخاب کنید تخفیف هزار دلاری دریافت خواهید کرد.

رینگ سیمی 26 اینچی فورجیاتو با قیمت 11 هزار دلاری!

اولین نمونه های رینگ های موردبحث در ماه فوریه ۲۰۲۰ تحویل مشتریان خواهند شد. این شرکت با افتخار گفته تمامی رینگ ها با استفاده از قطعات ویژه و داخل شرکت طراحی و ساخته می شوند.

استفاده از رینگ های بزرگ تر طبیعی به نظر می رسد. خودروهای مفهومی همواره از رینگ های بزرگی استفاده کرده اند. اگرچه این رینگ های ۲۶ اینچی از نظر طراحی خیلی برجسته نیستند اما خب نشان می دهند که رینگ های بزرگ به زودی در خودروها استفاده خواهند شد.

برچسب هااخبار رینگ و لاستیک
همرسانی نوشتار: