تیزر هایپرکار مرموز بوگاتی برای سال ۲۰۲۰

  1. چهارشنبه ۱۸ دی ۹۸ ساعت ۰۸:۰۴ (۴ سال،۶ ماه قبل)
تیزر هایپرکار مرموز بوگاتی برای سال 2020
به گزارش فرانگر

تنها هفت روز از سال ۲۰۲۰ می گذرد و بوگاتی قبلاً به نوعی تیزری از هایپرکار آتی خود را منتشر کرده بود. این تصویر هم اکنون در شبکه اجتماعی این برند نیز برجسته شده و باعث به وجود آمدن سؤال واضحی شده است. آیا نسخه ای دیگر از شیرون در راه است یا اینکه با محصولی کاملاً جدید طرف خواهیم بود؟

این سؤالی بسیار مهم است و از آنجایی که ما در حال صحبت درباره بوگاتی هستیم بنابراین باید منتظر خبرهای داغی باشیم. قطعاً در طول این چند سال نسخه های سفارشی متنوعی از شیرون را دیده ایم و حدس می زنیم این خودرو احتمالاً نسخه ای بسیار محدود از شیرون باشد زیرا در دماغه آن کمی از ردپای EB۱۱۰ را می بینیم. دماغه خودرو تیزتر از شیرون عادی بوده و چراغ ها هم کمی مشابه مدل Centodieci می باشد.

اما بوگاتی چرا باید تیزری مشابه با Centodieci را منتشر کند؟ این خودرو آگوست سال پیش در پبل بیچ معرفی شد و ۱۰ دستگاه از آن تولید خواهد شد اما خب باید تا سال ۲۰۲۱ برای تولیدش منتظر ماند. شاید این خودرو یک نسخه مخصوص از Centodieci با رنگی ویژه باشد اما هیچ چیز به صورت قطعی مشخص نیست. شاید هم با نسخه نهایی La Voiture Noire روبرو هستیم، یک تک ساخت خاص که سال پیش معرفی شد. آن خودرو به عنوان پروتوتایپی غیرعملیاتی معرفی شد و بنابراین شاید برخی تغییرات کوچک در آن صورت گرفته تا به صورت نسخه نهایی و تولیدی رونمایی شود.

اما خود ما دوست داریم این یک بوگاتی تک ساخت و ویژه باشد. ماه های پیش بود که گفته شد بوگاتی در حال تولید محصولات ویژه است بنابراین شاید یک هایپرکار فوق العاده گران قیمت دیگری را ببینیم.

نظر شما درباره این خودرو چیست؟

برچسب هااخبار بوگاتی شیرون تیزر هایپر اسپرت
همرسانی نوشتار: