کاهش فروش تمام محصولات اینفینیتی در ایالات متحده در سال ۲۰۱۹

  1. سه شنبه ۱۷ دی ۹۸ ساعت ۱۶:۰۲ (۴ سال،۶ ماه قبل)
کاهش فروش تمام محصولات اینفینیتی در ایالات‌متحده در سال 2019
به گزارش فرانگر

آمار فروش اینفینیتی در بازار ایالات متحده در سال ۲۰۱۹ هرگز خوب نیست زیرا فروش برند لوکس نیسان از ۱۴۹,۲۸۰ دستگاه به ۱۱۷,۷۰۸ دستگاه رسیده که کاهش نگران کنندهٔ ۲۱ درصدی را نشان می دهد. در سال ۲۰۱۹ فروش همهٔ محصولات اینفینیتی در ایالات متحده کاهش داشته که بیشترین کاهش را کراس اوور ساخته شده بر اساس مرسدس GLA یعنی اینفینیتی QX۳۰ تجربه کرده است.

این کراس اوور کامپکت لوکس در طول سال ۲۰۱۹ در ایالات متحده تنها ۳,۲۲۹ دستگاه فروش داشته که کاهشی ۶۰ درصدی نسبت به فروش سال ۲۰۱۸ محسوب می شود؛ بنابراین تعجبی ندارد که اینفینیتی در اوایل سال ۲۰۱۹ اعلام کرد که QX۳۰ محصول موفقی نبوده و وعده داد که جانشین آن بدون هیچ ارتباطی با نسل جدید مرسدس GLA توسعه خواهد یافت.

کاهش فروش تمام محصولات اینفینیتی در ایالات متحده در سال 2019

Q۶۰ دومین کاهش فروش بزرگ را در بین همهٔ محصولات اینفینیتی در سال ۲۰۱۹ داشته است زیرا فروش این کوپهٔ لوکس با ۴۴.۴ درصد کاهش به ۵,۰۴۳ دستگاه رسیده است. در جایگاه سوم نیز سدان بزرگ Q۷۰ با کاهش فروش شدید ۴۳ درصدی قرار دارد که فروش آن را به ۲,۵۵۲ دستگاه رسانده است. این در حالی است که طبق اعلام اینفینیتی، این سدان بزرگ لوکس برای مدل ۲۰۲۰ در ایالات متحده ارائه نخواهد شد و مدل ۲۰۱۹ آخرین حضور آن در این کشور است.

کاهش فروش تمام محصولات اینفینیتی در ایالات متحده در سال 2019

موضوع عجیب اینکه حتی کراس اوور کامپکت QX۵۰ که به تازگی تغییر نسل داده و خودروی کاملاً مدرن و جدیدی محسوب می شود هم در سال ۲۰۱۹ کاهش فروش ۲۶.۷ درصدی را تجربه کرده آن هم در دورانی که کراس اوورها روزبه روز محبوب تر می شوند. در همین حال، فروش سدان کامپکت Q۵۰ نیز ۲۵.۲ درصد کاهش داشته است. تنها محصولات اینفینیتی که در سال ۲۰۱۹ با کاهش فروش دورقمی مواجه نشده اند، مدل های QX۶۰ و QX۸۰ هستند که البته تقاضا برای این شاسی بلندهای بزرگ هم به ترتیب ۸.۹ درصد و ۰.۵ درصد کاهش داشته است.

کاهش فروش تمام محصولات اینفینیتی در ایالات متحده در سال 2019

اینفینیتی سال گذشته به مناسبت جشن ۳۵ سالگی خود، نسخهٔ ویژه ای بنام Edition ۳۰ را برای تعدادی از محصولات خود ارائه کرد. این نسخه های ویژه در اواخر سال ۲۰۱۹ معرفی شدند اما به نظر می رسد نتوانسته اند برای بهبود اوضاع فروش این برند لوکس ژاپنی کاری انجام دهند؛ اما در آینده خودرویی وجود دارد که بتواند فروش اینفینیتی در ایالات متحده را بهبود بخشد؟ در حال حاضر فقط میدانیم کراس اوور کوپهٔ QX۵۵ در تابستان امسال به نمایندگی های فروش می رسد. این خودرو که بین مدل های QX۵۰ و QX۶۰ قرار می گیرد، با مرسدس بنز GLC کوپه و ب ام و X۴ به رقابت خواهد پرداخت.

کاهش فروش تمام محصولات اینفینیتی در ایالات متحده در سال 2019

برچسب ها۲۰۱۹ آمار فروش لوکس
همرسانی نوشتار: